Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)Čeština (Česká republika)Latvian
Товариство "Зелений хрест"
gcs-logo

Проведення Ярмарку вакансій для осіб з інвалідністю 21 червня 2018 року

21 червня 2018 року об 11.00 год. у Львівському міському центрі зайнятості (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122) відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю, організований Львівським міським центром зайнятості.

У Ярмарку вакансій братимуть участь понад 20 представників підприємств, установ, організацій м. Львова, які запропонують пошуковцям роботи близько 200 вакансій за різними професіями та спеціальностями. Учасники ярмарку вакансій зможуть пройти співбесіду з працедавцями, ознайомитися з наявними вакансіями, а також - з переліком вільних робочих місць (вакантних посад), які є на ринку праці м. Львова та з послугами державної служби зайнятості, отримати консультації фахівців центру зайнятості.

У рамках Ярмарку для осіб з інвалідністю о 10.00 год. буде проведено семінар на тему: «Соціальні програми та можливість навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації для осіб з інвалідністю» за участю представників Львівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів та ДВНЗ «Університет банківської справи».

Запрошуємо усіх охочих до участі в заході.

Відділ взаємодії з роботодавцями Львівського міського центру зайнятості.

Телефон для довідок: 244-59-91;244-59-74.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 червня 2018, 13:16
 

Міжнародні молодіжні програми


Безоплатна правова допомога інвалідам

Безоплатні послуги адвокатів для представництва інтересів неповносправних у цивільних та адміністративних судових спорах.

Для отримання безоплатної вторинної правової допомоги особі необхідно звернутись в Центр та надати паспорт, або інший документ, що посвідчує особу, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер), а також документи, що посвідчують статус особи:

  • Для малозабезпечених – це довідки доходи членів сім’ї, довідки з місця проживання;
  • Для інвалідів – пенсійне посвідчення або довідка МСЕК про встановлення інвалідності та довідка про розмір пенсії:
  • Для ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, реабілітованих та осіб, які належать до числа жертв нацистських переслідувань – посвідчення встановленого зразка.

Контактна інформація для безоплатної правової допомоги інвалідам »»


© 2005-2018, Товариство "Зелений хрест"