Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)Čeština (Česká republika)Latvian
Товариство "Зелений хрест"
gcs-logo

Туристичниі об'єкти

Готель "Перлина Карпат"

Львівська область, смт. Славське,
вул І. Франка, 43 Б,
тел. (03251) 4-21-03.
135 км від Львова
міжнародною трасою на Ужгород.
E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
http://www.perlyna.com


Селище Славське – найбільш розвинутий курортно-відпочинковий район Українських Карпат. Відпочинковий сезон триває цілий рік. В селищі знаходиться г.Тростян з крісельним підйомником, на якому неповносправні на візках з супроводом мають можливість піднятись на висоту 1232м та оглянути навколишню красу. А водоспад Кам’янка та Скелі Довбуша зроблять ваш відпочинок незабутнім.

Одна з небагатьох туристичних баз, яка має велику територію з місцем для активного відпочинку та безбар’єрними доріжками, міні гольфом, дитячим майданчиком, колибою для шашликів та відкритим басейном. Вхід до бази має 5 сходинок та можливістю заїзду на візку тимчасовим пандусом. В найближчому майбутньому планується створення стаціонарного доступного входу. В приміщенні поблизу входу розміщена реєстратура, ресторан та два двомісні номери класу "Напівлюкс". Пороги висотою до 3см. Всі вхідні двері шириною 88см. Ширина дверей в санвузол та на балкон на даний момент 67см. У номерах подвійні ліжка на рамі. В номері є: телевізор, холодильник, телефон, балкон та санвузол. Санвузол 1,4 х 2,5 м., душева кабіна, спеціальними ручками для інвалідів поки не обладнані.

База відпочинку «Христина»

с. Славське, Сколівського району,
Львівської області.
Тел. 8-067-2844206
8-067-6708178
0322 764046
http://www.kristi.com.ua


База відпочинку «Христина» розташована по дорозі до крісельного підйомника на горі Тростян. На даний момент база налічує 12 номерів, в кожному з яких може розміститись 2-3 осіб. Всі двері в номерах, включаючи санвузол, а також у ресторані достатні для вільного пересування на візку. Територія бази невелика але доступна для пересування.

Готель «Леополіс»

79008 Україна, м.Львів, вул.Театральна, 16
Teл: +380 32 295 95 00
Факс: +380 32 295 95 99
E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
http://www.leopolishotel.com


Наразі єдина у Львові пам’ятка архітектури відбунована з реконструкцією, де витримано нові українські державні будівельні нормами: «Доступність будівель і споруд для маломобільних груп населення». Є номери спеціально пристосовані для неповносправних.

 
© 2005-2023, Товариство "Зелений хрест"