Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)Čeština (Česká republika)Latvian
Товариство "Зелений хрест"
gcs-logo

Активний туризм та рекреація. Можливості реабілітації

16 -20 липня Товариство "Зелений хрест" спільно з Національною Асамблєю Інвалідів України проводитиме Учбово-реабілітаційний табір для молоді з інвалідністю «Активний туризм та рекреація. Можливості реабілітації». В програмі заходу ознайомлення з можливостями відпочинку для неповносправних осіб на Прикарпатті, сплав по Дністру, теоретичні та практичні заняття з таборування в природних умовах для осіб з 1 та 2 групою інвалідності різних нозологій.

Учасники - 30 осіб, з усіх куточків України, 20 з яких з інвалідністю.

Сприяння в проведенні заходу надають: відділ туризму управління зовнішніх економічних зв'язків і туризму Івано-Франківської облдержадміністрації та Регіональний туристично-інформаційний центр м. Івано-Франківськ.

Відгуки


Мить, яка дорожча за життя.

Отримавши запрошення від ВГО «Національна асамблея інвалідів України» взяти участь в «Учбово-реабілітаційному таборі для молоді з інвалідністю «Активний туризм та рекреація» вирішили з чоловіком не втрачати такий шанс та поїхати в сусідню Івано-Франківську область аби взяти участь у сплаві по Дністровському каньйону. І хоч це було моєю мрією, мене не покидали сумніви. Чи здійсниться задумане? І як, я вперше буду спати декілька ночей в наметі?. Та, остаточно було вирішено – Ми їдемо!

В Івано-Франківську зустрілися з іншими учасниками табору. Люди були різні, з різних областей, різного віку та з різними нозологіями.

На засіданні «круглого столу» що відбувся в приміщенні регіонального центру туризму та інформації Івано-Франківської облдержадміністрації, нам розповіли про подібні заходи, що проводили минуло річ, та інші моменти пов’язані з туристичною галуззю в цьому регіоні.

Згодом ми поїхали автобусом до місця, де й розпочали захопливу подорож.. Було цікаво спостерігати, як учасники-новачки з зацікавленістю та інтригою готувалися до сплаву: задавали багато запитань інструкторам та знайомилися між собою. Страху майже не було. Проте не уявляла, як можна в інвалідному візку плисти по річці та ще й веслувати. Адже попервах гадала , що організатор пожартував коли на моє запитання : «Чи будуть віз очники гребти?», відповів : «Ну, а як же? Звичайно!». Тож з, веслами в руках з почуттям відповідальності ми плили тихим Дністровим плесом. Ті відчуття неможливо передати - щось неймовірне. Такої краси ще не бачила. Вода несла нас ніби в інший світ, в якому панує красота мир та спокій. На душі одразу стало тепло та затишно. Хотілося плакати і водночас сміятися від радості, що є така краса, яку створив Бог. Усі клопоти, тривоги та земні проблеми здавалося залишилися на березі, а ми пливли від них подалі. Уся техніка цивілізації – мобільні телефони, фотоапарати, інше залишились в автобусі; ми вільні та щасливі мали чудову можливість милуватися картинами природи. Так ми сплавлялися години три. Опісля причалили до берега, де на нас вже чекала смачна вечеря приготована на вогнищі. Згодом розгорнули намети та повсідалися біля багаття. Невимушені розмови та гарні пісні поєднали новоспечених друзів ще більше .

До другого дня готувалися серйозно, адже пливти треба було майже цілий день. Години на воді минали так швидко, що ми навіть того не помічали. Пропливаючи між селами, спостерігали з великою цікавістю як селяни прасували прали свої речі в річці, як доїли та мили корів. То було ніби в казці. А в тій казці за нами спостерігали та постійно нас контролювали лелеки, чаплі та журавлі, які були поруч впродовж усього нашого маршруту. Ми зупинялися для того, щоб попити води з джерельця та перекусити канапками, а потім рухалися далі. В човні було 9 учасників і усі - дружні та привітні. Відчуття, що ми вже давно знаємо один одного нас не залишало. Усю цю атмосферу в команді створив чудовий та унікальний організатор табору – Волошинський О.О., голова ГО «Товариство «Зелений хрест». В минулому Олександр працював в гірській рятувальній службі. Тому є справжнім фахівцем в своїй справі. Знаю сама, як це не просто організувати та провести захід, тому не могла надивуватися врівноваженості , терпінню та спокою пана Олександра, скажу чесно , що було спокійно і не страшно. У нього хотілося вчитися та брати приклад.

На третій день продовжуючи маршрут пан Олександр, кинув репліку, що за 1 кілометр до фінішу ми будемо пливти не в човні. Ніхто на це не звернув великої уваги, вже звикнувши до жартів командира, а коли човен зупинився та командир запропонував стрибати бажаючим за борт, не вагалася ні хвилини. Не було ніякого сумніву щодо мого рішення зануритися в воду і чим скоріше. До речі плавати я ніколи не вміла. Але, чи то спека, чи то рятівний жилет, який мене страхував спонукали покинути човен. Це була мить, дорожча за життя! Чи могла би колись подумати, що я, пересуваючись вже 17 років на інвалідному візку, зможу подолати все та відчути ту свободу , простір. Я у воді! Я пливу! І байдуже, що довелось купатися в одежі. За те вода прийняла мене дуже привітно. Тоді розуміла одне: завдяки рятівнику професіоналу змогла це зробити. Потім ще довго не могла вгамувати свої позитивні емоції розповідаючи, всім про те, як це було чудово.

Про Джуринський водоспад , який знаходиться в с.Нирків - урочищі «Червоне» Заліщіцкого району, Тернопільської області раніше я не чула. Не думала, що колись його побачу. На день четвертий усім табором на автобусі ми рушили до водоспаду, аби відчути прохолоду гірської води та насолодитися красою. Коли всі спустилися, нас троє на візках залишилися на горі. Ми чули шум спадаючої води та уявляли собі, як це виглядає. На жаль, дістатися ближче на наших візочках було майже не можливо. Але і це, мабуть заздалегідь було передбачено нашим керівником табору. Чоловік з щирим серцем не зміг позбавити нас шансу побачити унікальний водоспад , до якого з’їзжаються люди з усіх куточків нашої країни. На своїх плечах по черзі пан Олександр Волошинський виніс нас на гору, де було видно чарівну красу водограю. І то чи від страху висоти, чи від побаченого – переймало дух. Дуже хотілося поплюскатися та постояти, там внизу під водоспадом ,де було видно багато людей, які з висоти видавалися крихітними. Дякуємо тобі, Олександре,за таку можливість!

В табір поверталися втомлені, але задоволені. Ну, а смачний борщ, поданий на вечерю, на свіжому повітрі, біля річки ,був таким смачним, що хотілося просити рецепт.

Місце, де ми ночували останні дві ночі, знаходиться в с. Петрів . Поруч великий сад в якому ми збирали яблука та варили корисний натуральний компот.

Ввечері біля вогнища, усі дякували Богу за гарну погоду, що Він нам подарував на весь час перебування в таборі.

Ранок останнього дня виявився гамірним, так як в табір «завітали» корови, яких недалечко випасають селяни з с. Петрів. Цікаві корови заглядали в намети та здивовано «мукали». Мабуть обурювалися, що непрошені гості – туристи, зазіхнули на їх територію. І як не дивно, заспокоїв їх спів. Такий мелодійний, дзвінкий що пролунав над рікою та величезним берегом покритим деревами. Жінки, які наглядали за худобою, пояснили нам , що тільки завдяки співу корови заспокоюються та мирно жують травичку. Під мелодії українських пісень, невеличкий дощ, що почав накрапати з неба, нібито прощаючись з нами, уся наша велика родина зайняла місця в транспорті та вирушила до міста, на вокзал, а позаду залишався той незабутній світ. Край в якому живім? ми. Край , який створив для нас Господь, щоб ми пишалися та любили його.

Валентина Добридіна,

Представник Національної Асамблеї інвалідів України В Чернівецькому регіоні, Голова Чернівецької обласної ГО інвалідів-візочників «Лідер»,

Жителька м. Сторожинець, Людина з інвалідністю 1 гр.


СПЛАВ ПО ДНЕСТРУ, КАК НАИЛУЧШИЙ ПОДАРОК

Это впервые я попала на сплав по реке… Кажется, уже видела так много всего! Но это!.. В таком случае говорят: "Просто слов нет!" А же попробую их найти.

– Это – чудесный, наилучший, великолепный подарок от Бога! Полное единение с природой и ощущение истинного счастья от общения с друзьями! Незабываемые дни отдыха! Время, проведенное с пользой, и не только для себя! Для всех! Самая лучшая гармония! Самое лучшее душевное равновесие!

Сплав по Днестру родил новые мысли, навеял новые цели. И укрепил веру в то, что в трудную минуту всегда кто-то придет тебе на помощь. А это так ободряет!

Спасибо Национальной Ассамблее инвалидов Украины, общественной организации "Общество "Зеленый крест" (г. Львов) за их заботу о людях с инвалидностью. И новых щедрых подарков всем, кто делает добро!

С уважением,

Ольга Шкрупская, журналистка,

член ОО "Ассоль", г. Киев


«Маршрут доброти Івано-Франківщиною»

Саме таким маршрутом цьогорічними теплими липневими днями прямувала команда активних молодих людей з обмеженими фізичними можливостями. Учасники групи приїхали на Івано-Франківщину зі всіх куточків нашої держави. Зі сходу, з заходу, з півночі та з півдня приїхала чимала кількість людей, щоб пройти «маршрутом доброти», який проходив Дністровським каньйоном.

А почався наш похід з міста Івано-Франківськ, з ознайомлення з його культурними та архітектурними пам’ятками, традиціями та побутом.

Намилувавшись прекрасними краєвидами міста, ми вирушили на наш перший не довгий, але цікавий маршрут. Під час 4-годинного сплаву всі ми мали можливість ближче познайомитись один з одним. На першому привалі ми створили гарне наметове містечко, при «будівництві» якого відчувався справжній дух доброти та єдності людей. Кожен старався допомогти іншому чим міг: розкласти намет, принести води або просто підняти настрій жартом.

Наступного сонячного ранку ми знову прямували нашим маршрутом, який тривав близько восьми годин і закінчився в селі Долина. Під час сплаву ми ознайомились з культурою і побутом селян Івано-Франківщини. Найбільш вражаючим для мене було миття та доїння корів на річці, а також прання білизни в цій самій річці. Ліси обабіч Дністра неначе охороняли його від чогось поганого. Зграйки гусей та качок, що плавали по річці, насолоджувались теплими сонячними променями. Навколишня краса краю не тільки заспокоювала душу, але й надихала на творчі добрі справи. Вдихаєш чисте повітря, слухаєш музику природи з шуму ріки та лісу і розумієш, що ЖИТТЯ прекрасне, не зважаючи на всі наші труднощі чи негаразди.

Наступного ранку ми продовжили наш маршрут. Незабутні враження подарував похід на Джуринський водоспад в урочищі Червоне Тернопільської області. Купаючись під струменями кристально-чистої води, яка падає з висоти 16 метрів, ми отримали своєрідний гідромасаж. А ще вражало, що в цьому урочищі після випадання дощу всі стежки стають червоними, тобто глина змінює колір.

В сплаві брали участь люди з інвалідністю різних нозологій, але ніхто не відчував себе в чомусь обмеженим. Всі мали рівні можливості, всі відпочивали повноцінно: купались в річці і в Джуринському водоспаді, плавали на човні, готували їжу.

Хочеться щиро подякувати за організацію даного заходу НАІУ та ТОВ «Зелений хрест». І особлива вдячність «нашому Лесику» – Олександру Олександровичу Волошинському з «Зеленого хреста». Організувати човни – Лесик, перенести візочника – Лесик, додати оптимізму – теж Лесик. І так протягом всього часу перебування в таборі. Він показав себе як розумна, стримана та дуже толерантна особа – своєрідний «дух доброти», який знайшов до кожного учасника особистий підхід, зумів зрозуміти потреби та особливості кожної людини.

Проведення подібних заходів активно сприяє інтеграції людей з інвалідністю в суспільство, дає можливість обмінятись досвідом з подолання тих чи інших труднощів. Перебуваючи на таких заходах людина з інвалідністю відчуває себе повноцінною особистістю.

Василина Попович, учасниця сплаву, Ужгород

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 26 jūlijs 2013 15:52
 
Тренінг по ефективній комунікації та соціальному підприємництву
26.09.2021 | 
Насичено! Цікаво! Корисно! пройшов ознайомчий тур до міста Лева для активних представниць з ГО «ДАР» в рамках тренінгу по ефективній комунікації та соціальному підприємництву, який тривав з 20 по...
Тренінг «Соціальне підприємництво у сфері агротуризму»
29.08.2021 | 
23-28 серпня 2021р. м. Львів Туризм як форма підприємництва. Бізнес план у секторі сільського туризму. Тренінг відбувся згідно проекту Entrepreneurship in rural tourism sector for youth with disabilities 2/ ERTSYD2...
Молодіжний обмін молоді (18-29 років)
01.08.2021 | 
24-31 липня 2021 відбувся молодіжний обмін молоді (18-29 років) із сільської місцевості та власників з інвалідністю сільських пансіонатів (членів сімей) про важливість сталого, інклюзивного туризму, обмін успішними практиками сільського підприємництва. Учасники...
Тренінг «Підприємництво в сфері сільського туризму для осіб з інвалідністю"
14.07.2021 | 
7-12 липня 2021 року у Львівській області відбувся Тренінг «Підприємництво в сфері сільського туризму для осіб з інвалідністю" Учасниками стали місцеві активісти та представники громадських організацій, що працюють з особами...
Підхід, заснований на правах людини, у змісті та реалізації культурних політик в Україні
16.10.2020 | 
Аналітичний звіт за результатами проекту "Підхід, заснований на правах людини, у змісті та реалізації культурних політик в Україні", що реалізовувався протягом червня-жовтня 2020 року Регіональним благодійним фондом "Резонанс" за підтримки Українського культурного...
На Львівському телебаченні говоритимуть про майбутнє туризму та культури в умовах пандемії
14.10.2020 | 
Яка доля чекає на сфери культури та туризму на Львівщині в умовах посилення світової пандемії? Що можуть дати один одному для збільшення перспектив виживання культура та туризм у нових реаліях?...
Тренінг в Сєвєродонецьку. Проведення адвокаційних кампаній громадськими організаціями та ініціативними групами.
22.09.2020 | 
Проведення адвокаційних кампаній громадськими організаціями та ініціативними групами Дата та місце: 19-23 вересня 2020р., м. Сєвєродонецьк, готель Мир Учасники: місцеві активісти та представники громадських організацій, що працюють з особами з інвалідністю...
Тренінг в Сєвєродонецьку. Європейські молодіжні програми обмінів, навчання та волонтерства.
19.07.2020 | 
Тренінг 25-28 липня, Сєвєродонецьк Європейські молодіжні програми обмінів, навчання та волонтерства: умови участі; пошук партнерів; заповнення аплікаційних форм (Erasmus+, Solidarity Corp, Polish-German Youth office, German-Franch Youth office). Тренінг проводиться в рамках...
Проведення Ярмарку вакансій для осіб з інвалідністю
26.11.2019 | 
28 листопада 2019 року об 11.00 год. у приміщенні Львівського міського центру зайнятості, що за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122, розпочне роботу Ярмарок вакансій для осіб...
Реформа системи спеціальної освіти
26.11.2019 | 
Спотворене трактування реформування системи спеціальної освіти призводить до закриття Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Марії Покрови» №101. До обговорень можете долучитись на fb.com/deafua Час заснування школи глухонімих сягає 1828 р., коли невідомий...
Long-term EVS project in Foundation for Sustainable Development in Wroclaw!
07.10.2018 | 
Enjoy 12 months in beautiful Wroclaw working with people of all ages (kids, youth, and seniors) about sustainability, environment, culture and tolerance. If you wish to gain experience in education...
Не нужен нам берег Турецкий (Сплав по Дністру 2018)
16.08.2018 | 
Г.О. "Сфера милосердия" На территории Национального природного парка «Днестровский каньон» в Ивано-Франковске прошел учебный семинар «Организация рекреационно-реабилитационных программ для лиц с инвалидностью в природных условиях», который проводила Национальная Ассамблея людей с...
Сплав по Дністру - 2018
16.08.2018 | 
Оригінал статті fb:ShoniKvak В Івано-Франківськ (місто збору учасників сплаву) я приїхав прямо з Кривого рогу. Заходи відбувалися один за одним, тож я не мав часу поїхати в Ужгород. Приїхав в Івано-Франківськ...
Проведення Ярмарку вакансій для осіб з інвалідністю 21 червня 2018 року
19.06.2018 | 
21 червня 2018 року об 11.00 год. у Львівському міському центрі зайнятості (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122) відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю, організований Львівським міським центром...
We are calling for Interested Volunteers!
16.06.2017 | 
We are calling for Interested Volunteers! PROJECT INTRODUCTION Euroweek Program is an international language and leadership camp that aims to develop the English language skills of Polish students through informal education and...
Be healthy Europe
20.10.2016 | 
The booklet is the result of the training course "Be healthy Europe" which took place in Slavske, Ukraine in June 2016, 15th-25th. The project was funded by the Erasmus+...
ЖИТОМИРСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ - ІНТЕРНАТ оголошує набір на 2016-2017 навчальний рік
05.05.2016 | 
УМОВИ ПРИЙОМУ ДО ЖИТОМИРСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА - ІНТЕРНАТУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ НА 2016 - 2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ (БЕЗКОШТОВНО) До ВИЩОГО професійного училища -інтернату приймаються юнаки та...
Безоплатна правова допомога інвалідам
09.04.2016 | 
Відповідно до Закону України від 02.06.2011 № 3460-VI «Про безоплатну правову допомогу», наказів Міністерства юстиції України від 31.12.2014 № 287/7 «Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової...
Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю 25 листопада 2015 року
22.11.2015 | 
25 листопада 2015 року в приміщенні Львівського міського центру зайнятості за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122 відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю Початок об 11:00 год. На ярмарку вакансій...
Оголошується конкурс для закупівлі обладнання для активного туризму
18.11.2015 | 
Товариство «Зелений хрест» оголошує про відбір цінових пропозицій для закупівлі обладнання для активного туризму для проекту «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних осіб через туризм і культуру», IPBU.03.01.00-06-310/11-00,...
Оголошується конкурс для закупівлі обладнання для санітарно-технічного обслуговування транспортних засобів (автобусів) та причепа
18.11.2015 | 
Товариство «Зелений хрест» оголошує про відбір цінових пропозицій для закупівлі обладнання для санітарно-технічного обслуговування транспортних засобів (автобусів) та причепа для проекту «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних осіб через...
Запрошуємо волонтерів - регіональних журналістів та студентів львівських ВНЗ - до співпраці в рамках проекту «Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини».
26.08.2015 | 
galery/dron Редакція ІА "Варіанти" в партнерстві з фахівцями Товариства «Зелений хрест», кафедри нових медіа ЛНУ ім. І.Франка й Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА запрошує волонтерів - регіональних журналістів та...
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ПЛАНОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ТЕХНІКУМ-ІНТЕРНАТ ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ АБІТУРІЄНТІВ НА 2015-2016 РІК
20.07.2015 | 
ПРИЙОМ АБІТУРІЄНТІВ НА 2015-2016 РІК ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ: Бухгалтерський облік (системи АПК) на 1 і 2 курси денного відділення. Економіка підприємства (системи АПК) на 2 курс денного відділення. Соціальна...
Оголошується конкурс на надання послуг організації чотирьох навчальних візитів
22.06.2015 | 
Товариство «Зелений хрест» надсилає запит цінової пропозиції для надання послуг з організації чотирьох навчальних візитів українських учасників семінарів до Польщі за проектом «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних...
Шановні працівники музеїв та туристичних об’єктів Західних областей України!
15.04.2015 | 
Запрошуємо Вас взяти участь у 2-денному семінарі «Усунення архітектурних бар’єрів в туристичних об’єктах i пристосування їх для неповносправних осіб», що відбудеться у червні 2015 року поблизу Львова. В рамках семінару українські...
Запит цінової пропозиції для семінарів «Усунення архітектурних бар’єрів в туристичних об’єктах i пристосування їх для неповносправних осіб»
15.04.2015 | 
Товариство «Зелений хрест» надсилає запит цінової пропозиції для надання послуг з організації та проведення двох семінарів на тему «Усунення архітектурних бар’єрів в туристичних об’єктах i пристосування їх для неповносправних осіб»...
Шановні власники агроосель західних областей України!
09.04.2015 | 
Запрошуємо Вас взяти участь у 2-денному семінарі «Сільський зелений туризм для людей з інвалідністю», що відбудеться у червні 2015 року поблизу Львова. В рамках семінару українські та польські експерти поділяться...
Відкриті конкурсні торги на закупівлю комплекту транспортних засобів для перевезення людей з інвалідністю
09.04.2015 | 
Товариство «Зелений хрест» запрошує зацікавлених осіб до участі у відкритих конкурсних торгах на закупівлю комплекту транспортних засобів для перевезення людей з інвалідністю, а саме: двох автобусів, пристосованих до перевезення людей...
Оголошується запит цінової пропозиції для надання послуг з організації та проведення двох семінарів
08.04.2015 | 
Товариство «Зелений хрест» надсилає запит цінової пропозиції для надання послуг з організації та проведення двох семінарів на тему «Сільський – зелений туризм для осіб з інвалідністю» для проекту «Через кордони...
Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю 20 листопада 2014 року
16.11.2014 | 
20 листопада 2014 року об 11.00 год. у Львівському міському центрі зайнятості (м.Львів, вул.Княгині Ольги, 122) відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю, організований Львівським міським центром зайнятості спільно з...
Оголошується конкурс на надання послуг організації чотирьох навчальних візитів
01.10.2014 | 
Товариство «Зелений хрест» надсилає запит цінової пропозиції для надання послуг з організації чотирьох навчальних візитів українських учасників семінарів до Польщі за проектом «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних...
Анкети на участь у семінарах
27.08.2014 | 
Агротуризм для неповносправних Семінари відбудуться 11-12.09.2014 та 13-14.09.2014 Місце проведення – смт. Брюховичі, Львівська область Доступність туристичних споруд, закладів культури і послуг, які в них надаються, для людей з інвалідністю Семінари відбудуться 16-17.09.2014 та...
Оголошується конкурс для закупівлі обладнання
15.08.2014 | 
Оголошується конкурс про відбір цінових пропозицій для закупівлі обладнання для проекту «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних осіб через туризм і культуру», IPBU.03.01.00-06-310/11-00, що фінансується Європейською комісією в рамках...
Оголошується конкурс на надання послуг з організації та проведення семінарів «Сільський – зелений туризм для осіб з інвалідністю» для проекту «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних осіб через туризм і культуру»
25.07.2014 | 
Оголошується конкурс про відбір цінової пропозиції для надання послуг з організації та проведення двох семінарів на тему «Сільський – зелений туризм для осіб з інвалідністю» для проекту «Через кордони...
Оголошується конкурс на надання послуг з організації та проведення семінарів «Усунення архітектурних бар’єрів в туристичних об’єктах i пристосування їх для неповносправних осіб»
25.07.2014 | 
Оголошується конкурс про відбір цінової пропозиції для надання послуг з організації та проведення двох семінарів на тему «Усунення архітектурних бар’єрів в туристичних об’єктах i пристосування їх для неповносправних осіб»...
Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю 28 травня 2014 року
25.05.2014 | 
28 травня 2014 року об 11.00 год. у Львівському міському центрі зайнятості (м.Львів, вул.Княгині Ольги, 122) відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю, організований Львівським міським центром зайнятості спільно з...
Оголошується конкурс на розробку інтерактивної карти та путівника
03.03.2014 | 
Оголошується конкурс на розробку інтерактивної карти та путівника, що презентує перелік туристичних об’єктів, доступних для неповносправних на території Львівської області і міста Львова для проекту «Через кордони без бар’єрів –...
Оголошується конкурс на розробку сторінки
03.02.2014 | 
Оголошується конкурс на розробку та супровід підсторінки в рамках проекту „Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних осіб через туризм та культуру”, PBU/0310/11. Термін реалізації проекту 01.01.2014 – 31.12.2015 Вимоги до сторінки ...
Оголошується конкурс на посаду перекладача
25.11.2013 | 
Оголошується конкурс на посади в рамках проекту „Через кордони без бар’єрів” – інтеграція неповносправних осіб через туризм та культуру”. Термін реалізації проекту 01.01.2014 – 31.12.2015 Вимоги до посад Вимоги для посади перекладача...
Оголошується конкурс на посаду фахівця з тендерних закупівель
25.11.2013 | 
Оголошується конкурс на посади в рамках проекту „Через кордони без бар’єрів” – інтеграція неповносправних осіб через туризм та культуру”. Термін реалізації проекту 01.01.2014 – 31.12.2015 Вимоги до посад Вимоги для посади фахівця...
Оголошується конкурс на посаду координатора
25.11.2013 | 
Оголошується конкурс на посади в рамках проекту „Через кордони без бар’єрів” – інтеграція неповносправних осіб через туризм та культуру”. Термін реалізації проекту 01.01.2014 – 31.12.2015 Вимоги до посад Вимоги для посади координатора...
Оголошується конкурс на посаду фінансового менеджера
25.11.2013 | 
Оголошується конкурс на посади в рамках проекту „Через кордони без бар’єрів” – інтеграція неповносправних осіб через туризм та культуру”. Термін реалізації проекту 01.01.2014 – 31.12.2015 Вимоги до посад Вимоги для посади фінансового...
Оголошується конкурс на посаду асистента проекту
25.11.2013 | 
Оголошується конкурс на посади в рамках проекту „Через кордони без бар’єрів” – інтеграція неповносправних осіб через туризм та культуру”. Термін реалізації проекту 01.01.2014 – 31.12.2015 Вимоги до посад Вимоги для посади асистента...
Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю 20 листопада 2013 року
19.09.2013 | 
20 листопада 2013 року о 11.00 год. у Львівському міському центрі зайнятості (м.Львів, вул.Княгині Ольги,122) відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. У Ярмарку вакансій візьмуть участь представники понад 20 підприємств,...
Активний туризм та рекреація. Можливості реабілітації
11.07.2013 | 
16 -20 липня Товариство "Зелений хрест" спільно з Національною Асамблєю Інвалідів України проводитиме Учбово-реабілітаційний табір для молоді з інвалідністю «Активний туризм та рекреація. Можливості реабілітації». В програмі заходу ознайомлення з...
Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю 20 червня 2013 року
19.06.2013 | 
20 червня 2013 року в приміщенні Львівського міського центру зайнятості за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122 відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю Початок об 11:00 год На ярмарку вакансій Ви зможете: ознайомитися з...
РЕЗОЛЮЦІЯ науково-практичної конференції
22.04.2013 | 
РЕЗОЛЮЦІЯ науково-практичної конференції Рідкісні оселища (NATURA-2000) верхів’я басейну ріки Західний Буг у контексті створення екологічної мережі Львівщини: наукові засади їх дослідження та практичні результати інвентаризації 19-20 квітня 2013 р. Львів-Брюховичі Ідея збереження біорізноманіття як...
NGO report busts the myths of the Emissions Trading Scheme
15.04.2013 | 
Why it must be replaced with direct action to reduce greenhouse gas emissions Brussels, April 15th– The European Parliament votes tomorrow on the European Commission's proposal to backload 900 million...
Reti Biotopi (NATURA-2000), augšējā baseina upes Rietumu daļā (zinātniskā konference)
12.04.2013 | 
Tūlkoja: Armands Kuprijanovs Reti-biotopi (natura-2000)augšējā-baseina-upes-rietumudaļā ( zintniskā konference) saistībā ar ekoloģiskā tīkla izveidi Ļvovā, zinātniskais pamats ir balstīts uz pētījumu un inventarizācijas praktiskiem rezultātiem   kas notiks 2013 19-20 aprīlis poku telpās  ...
Darba gadatirgus priekš cilvēkiem ar invaliditāti 2012.gada 15. augusts
26.07.2012 | 
Tūlkoja : Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2012.gada 15. augusts. Ļvovas pilsētas nodarbinātības centrsadrese: Pilsēta Ļvova., princeses Olgas, iela 122Darba gadatirgus priekš personām ar invaliditātiSākas plkst. 11:00 Darba gadatirgū, jūs varat:     lasīt...
Kopā atpūšamies un kopā sacenšamies
27.04.2012 | 
Tūlkojis Jānis Jēgers Internātskolā bērniem  ar redzes traucējumiem  27 aprilī  notika Sadraudzības pasākums, internātskolas audzēkņiem un  viņu draugiem. Pasākums  norisinājās skolas  aktu zālē , kurā draudzīgā atmosfērā , kopā  bija sapulcējušies ...
Video sižetu prezentācija "Kļūsti draugs"
26.04.2012 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2012. gada 26,aprīlī press - konferences ietvaros notika sociālās filmas prezentācija, kura tika izveidota projekta "Palīdzi ikvienam - KĻŪSTI DRAUGS" ietvaros, ko realizēja Biedrība "Zaļais...
krustspoļu Lelle no papīra salvetes
25.04.2012 | 
Tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Meistar nodarbībās, brīvprātīgieOleg unSalome mācīja citiem brīvprātīgajiem taisīt krustspoļu lelles no papīra salvetes.Šī neiespējamā leļļu tehnika ir interesanta, ka ar nelielu palīdzību, brīvprātīgajiem var izveidot...
Ekskursijas
27.03.2012 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Marts iepriecināja draugus ar silto laiku, kas atnāca uz mūsu pilsētu, un kopīgās sanāksmes, kļuva interesantas.Viņi devās ekskursijās uz brīnum vilcienu. Kur viņiem ļoti patika,...
Svētā Valentīndiena
29.02.2012 | 
tūlkoja : Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais   Februārī draudzīgie pāri internātskolas telpās svinēja svēto Valentīndienu,organizēja jautrus konkursus, viktorīnas, dāvināja katrs citas citam pārsteigumdāvanas.Draugi organizējapēc svētkiem kopīgu diskotēku, kurā skatījās vakara...
Ziemassvētku brīvdienas
28.01.2012 | 
tūlkoja : Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Jjanvāra mēnesī, projekta dalībnieki "Palīdzi pilsētai - Kļūsti draugs" (draugi no internātskolas un brīvprātīgie studenti no vispārējās izglītības skolas), veica svētku pastaigas pa Ļvovas...
Ne varonību, bet rutīnu
01.01.2012 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais KATRĪNA LENČIK Rīts. Visas manas sajūtas saka, ka viņš ir ieradies: dzirde jūt, kā čivina putni, seju silda ne visai silti saules stari, garša apsorbē karsto...
Padomi
01.01.2012 | 
Tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Nostājies tuvāk savam neredzīgajam draugam. Uzzini, kā tavam draugam ir ērtāk iet ar tevi pie rokas - uzliekot roku uz pleca Vienkārši regulāri sazinies. Nepieņem draugu starpniecību atzinumu"Man...
Tikšanās jaunajā gadā
29.12.2011 | 
Tūlkojis Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2011.g.28.decembris draugi - bērni ar redzes traucējumiem no internātskolas  aicināti savus brīvprātīgos no projekta "Palīdzi citiem - Kļūsti draugs" savas Jaungada brīvdienas. Studenti ar skolotājiem sagatavoja...
Sagatavošanās Jaungada svinībām
14.12.2011 | 
tūlkojis: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 13 decembris 2011 pēc tradicionālās tikšanās brīvprātīgo sagatavoja scenārijus Jaunais gads, kas sadalītas starp projekta dalībniekiem "Palīdzi otram - Kļūsti draugs"Projekta ietvaros Zaļais krusts tiks...
Brīvprātīgo iniciatīva, lai atzīmētu Jauno gadu
07.12.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 6 decembrī tikšanās uzsāka brīvprātīgo projektu"Palīdzi citam - KĻŪSTI DRAUGS " BiedrībaZaļais Krusts , kurā dalībnieki ierosināja organizēt ar saviem draugiem kopīgu Jaunā Gada svinības. Sanāksmē...
Teicieni ( draugs, draugam)
01.12.2011 | 
.....Neaizmirstiet ... tu esi vienmēr atbildīgs par tiem, ko esi pieradinājis. A. de Sent-Ekzjuperīi Slēpjot patiesību no draugiem, kam tad atklāsies? Коzma Prutkova Labākais prieks ir augstākais dzīvesprieks - izjūst sevi, ka...
Brīvprātīgo tikšanās
14.10.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais. 13. Oktobrī internātskolā Nr. 100, telpās, notiek brīvprātīgo tikšanās - biedrusarunāšanās un programmas salikšana priekš novembra Rudens balles ar bērniem invalīdiem un jaunatni....
Aicinām uz svinībām
14.10.2011 | 
tūlkoja : Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2011.g.19 oktobris konferenču zālē Mākslas pilī Ļvovas skola neredzīgajiem uz 160 gadadienas svinībām. Ir vecākā Ukrainā specializētā mācību iestāde, kurai ir gara...
Treniņš priekš brīvprātīgo sagatavošanas
10.10.2011 | 
tūlkoja : Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Pēc vairākām ievada tikšanām. 2011.g. 6 oktobrī notika pirmās apmācības, lai sagatavotu brīvprātīgos - draugus, lai viņus iepazīstinātu ar mērķiem, uzdevumiem un aktivitātēm "Kļūsti...
Tiesības uz darbu
23.09.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - L:atvijas brīvprātīgais Ļvovas pilsētas nodarbinātības centrs atzīmēja dienu cilvēki ar invaliditāti. Tās ietvaros tika veiktas darbnīcas invalīdiem ar juridiskiem un psiholoģisko aspektu nodarbinātību,kā arī seminārus darba devējiem...
Darba gadatirgus cilvēkiem ar invaliditāti
23.09.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2011. gada 22. septembrī Ļvovas pilsētas nodarbinātības centrā notiek Darba gadatirgus cilvēkiem ar invaliditāti. Informācijas nodaļa informē, ka sadarbojas ar darba devējiem Ļvovas pilsētas Nodarbinātības...
Ļvovā norisinās "Darba gadatirgus priekš invalīdiem.
23.09.2011 | 
tūlkoja:Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Ļvovas nodarbinātības centrā norisinās Darba gadatirgus priekš invalīdiem, Par to informē korespondents no saita Balss.No Nodarbinātības centra direktora Olega Risnova vārdiem, Darba gadatirgus notiek invalīdu dienas...
Šogad Ļvovas nodarbinātības centrs nodarbina 56 invalīdus
22.09.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Šogad Ļvovas nodarbinātības centrs nodarbina 56 invalīdus ar visdažādākām problēmām. Par to preses konferences laikā paziņojaCentra direktors Olegs Risnijs, Viņš informēja, ka no gada sākuma ar...
Mērķis. ieplānotie pasākumi "Kļūsti draugs"
05.09.2011 | 
tulkoja : Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Projekts "Kļūsti draugs", kas iemieso Biedrība "Zaļā krusts" ir integrācija vājredzīgiem un neredzīgiem beigušo klasēm Ļvovas internātskolā № 100, kā arī bērniem un jauniešiem...
Tikšanās ar vecākiem, bērniem invalīdiem un jauniešiem
28.08.2011 | 
tūlkoja : Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2011/08/27 - Telpās NVO ISIC "Divosil-veselība" pēc adreses Grinchenko iela 4, lai uzzinātu par mērķi un projekta darbības mērķi biedrība "Zaļais krusts ",...
Kļūsti draugs
15.08.2011 | 
Tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 7. Ukrainas pilsētās - Lviv, Sambor, Drohobych, Ivano-Frankivsk, Chernivtsi, Uzhgorod un Mukachevo - sāks īstenot sociālos projektus, kas tiks realizēti laika posmā no 2011-2012. gadam ...
Sagatavoti izmeklēšanas noteikumi, kas nodrošina koksnes izcelsmes likumību Ukrainā
09.06.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Sagatavoti izmeklēšanas noteikumi, kas nodrošina likumību koksnes izcelsmi UkraināSagatavoti izmeklēšanas noteikumi, kas nodrošina likumību koksnes izcelsmi Ukrainā (izstrādāt praktiskus norādījumus attiecībā uz meža piekļuvi) Programmas realizācijas...
Darba gadatirgus cilvēkiem priekš invalīdiem
09.06.2011 | 
tulkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Ļvovas nodarbinātības centrā notiks vakanču gadatirgus priekš invalīdiem 2011. gada 15. jūnijā Ļvovas pilsētas Nodarbinātības centrā ( princeses Olgas ielā 122) būs vakanču gadatirgus, kura mērķis...
Ciema - zaļais tūrisms cilvēkiem ar invaliditāti AP Krimā
13.05.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Krakivskij Lauksaimniecības universitāte (Krakova, Polija), kopā ar biedrību "Zaļais krusts" (Lviv) projektā "Atbalsts uzlabotu invalīdu iesaistīšanas Ukrainas ciematu ar mērķi uzlabo tviņu dzīves kvalitāti, attīstot...
Turpina intensīvu komunikāciju starp IUCN programmas EKPI FLEG ekspertiem
17.04.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Turpina intensīvu komunikāciju starp IUCN EKPI FLEG programmu ietvaros ekspertu salīdzinošs pētījums " "Ekonomiskās un sociālās ietekmes neefektīva, nepiemērota vadības valsts mežniecības nelikumīgu mežizstrādi. Salīdzinošā...
Ukrainas eksperti piedalījās Programmā EKPI FLEG Azerbaidžānā
09.04.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Biedrības "Zaļā krusta" eksperti: Igors Solovijs, Oksana Genika, un Mariana Meļņikoviča Sociāli salīdzinošā ekonomisko izpēti sešās valstīs programmas EKPIFLEG ietvaros (Armēnija, Azerbaidžāna,Gruzija, Moldova, Krievija, Ukraina), kas...
Ļvova - Krima: jauni izaicinājumi NVO jautājumos iekļaušanas jautājumiem bērniem ar invaliditāti
04.02.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Ļvova - Krima: jauni izaicinājumi NVO jautājumos iekļaušanas jautājumiem bērniem ar invaliditāti Biedrība "Zaļais krusts" kopā ar Ukrainas fondu"Soli pa solim" iesāka projektu ar profesionālā līmeņa...
Seminārs "Lauku- zaļāis tūrisms cilvēkiem ar invaliditāti"
01.02.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuyprijanovs - Latvijas brīvprātīgais   Seminārs "Lauku- zaļāis tūrisms cilvēkiem ar invaliditāti" Projekta ietvaros "Ciems priekš visiem"ar finansiālo atbalstu no Fonda "Skan" Ietver 2 tematiskos blokus: 1. Lauku zaļā tūrisma organizācija Ievads. Pamata definīcijas. Resursi -...
Starptautiskā zinātniskā konference 02-03 decembris, 2010, Ļvova
10.11.2010 | 
Tūlkoja :Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Starptautiskā zinātniskā konference 02-03 decembris, 2010, Ļvova Mēs aicinām Jūs piedalīties starptautiskajā zinātniskajā konferencē "Ekoloģiskās un ekonomiskās un sociālās problēmas neefektīvi un neilgtspējīgas metodes meža apsaimniekošanu...
Шляхи налагодження співпраці влади, бізнесу та громадськості у веденні сталого лісового господарства на місцевому рівні
10.09.2010 | 
22 вересня 2010 року Товариство «Зелений Хрест» у м. Старий Самбір в приміщенні Старосамбірської районної ради проводить круглий стіл „Шляхи налагодження співпраці влади, бізнесу та громадськості у веденні сталого лісового...
2010.gada 1.jūlijs – notika "Darba gadatirgus cilvēkiem ar invaliditāti ", kurā piedalījās 8 darbadevēji
02.07.2010 | 
tūlkoja:Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2010. gada 1. jūlijs - Biedrība "Zaļais krusts" kopā ar Ļvova reģionālās jaunatnes darba centru organizēja "Darba gadatirgus cilvēkiem ar invaliditāti " projekta ievaros: "Ikvienam ir...
Darba gadatirgus cilvēkiem ar invaliditāti
22.06.2010 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2010. gada 1. jūlijs - Biedrība "Zaļais krusts" kopā ar Ļvova reģionālās jaunatnes darba centru organizēja "Darba gadatirgus cilvēkiem ar invaliditāti " projekta ievaros: "Ikvienam...
Vides akcija. Tīrīšanas atpūtas zona Bruhovitču mežā
16.06.2010 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 19.06.2010 no 10:00 Biedrība "Zaļais krusts" kopā ar Ļvovas оффроуд клубом - Ļvova 4x4 veica tīrīšanu atpūtas zonu Brukoviču mežā. Tikšanās bija pie pagrieziena...
Procedūras racionalizācija legālai piekļuvei vietējiem iedzīvotājiem un mazajiem uzņēmējiem priekš meža resursiem
31.05.2010 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Zinātniskais seminārs "vienkāršot tiesiskās procedūras vietējiem iedzīvotājiem un mazajiem uzņēmumiem, lai piekļūtu meža resursiem Biedrība "Zaļais krusts" ielūdz o nevalstiskajām organizācijām un valsts pārstāvjus un uzņēmumus...
2010.g.3. jūnijā pulksten 10 : "Darba vietu gadatirgus cilvēkiem ar invaliditāti"
10.05.2010 | 
tulkoja:Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Biedrība "Zaļais Krusts" kopā ar Ļvovas pilsētasnodarbinātības centru organizē "Darba gadatirgus cilvēkiem ar invaliditāti."Pasākums notiks projekta ietvaros: "Ikvienam ir tiesības uz darbu: partnerattiecības, lai uzlabotu nodarbinātības...
Treniņš priekš darba devējiem
05.05.2010 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2010.gada 19. Maijā, 10 gadi projektā: "Ikvienam ir tiesības uz darbu: partnerattiecības, lai uzlabotu nodarbinātības iespējas jauniešiem ar invaliditāti", ko finansē, no EEF. Biedrība «Zaļais...
Sabiedrības uzklausīšanu sesijas.
30.04.2010 | 
tūlkoja : Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2010.gada 1 jūnijs - ciema padomes sanāksme vieta - Sorok - Ļvovas - sabiedriskā apspriešana. 2010. gada 3. jūnijs - rajona padome sanāksme vieta -...
Zinātniski-praktiskais seminārs "Aktuālās problēmas juridiskai pieejai kokmateriālu sfērā"
23.04.2010 | 
Tūlkoja : Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Zinātniski - praktiskais seminārs "Aktuālās problēmas juridiskai pieejai vietējiem iedzīvotājiem un mazajam biznesam kokmateriālu un citu meža resursu sfērā" (Ļvovas pilsētā). Zinātniski - praktiskais seminārs...
"Līderība, komandas veidošana un iekšējā komunikācija organizācijā"
04.03.2010 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2010. gadā no 3.-4. martam Biedrība "Zaļais krusts". novadīja vēlvoenu 2 dienu treniņu "Līderība, komandas veidošana un iekšējā komunikācija organizācijā". TYreniņš bija orientēts uz personām, kas...
"Psiholoģiskie aspekti personām ar invaliditāti"
02.03.2010 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2010. gada 2. martā plkst.11Ļvovas pilsētas nodarbinātības centrā, Biedrība "Zaļais krusts" organizēja treniņu, tēma: "Psiholoģiskie aspekti personām ar invaliditāti" Tas bija vienas dienas treniņš, kura mērķis...
"Projektu vadība"
25.02.2010 | 
25-26 februāris 2010 10 h sabiedrības "Zaļais krusts" pilsētas Nodarbinātības centrs organizēja divu dienu mācību sesiju NVO par "Projektu vadību". tūlkoja : Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Mācību mērķis, lai veicinātu izpratni...
2010.g.1. Janvārī sākās otrs pusgada projekts Ļvovas biedrībā "Zaļais krusts".
01.01.2010 | 
tūlkoja Armands Kuprijanovs Tāpat kā pēdējo reizi, mēs nosūtīsim atpakaļ «Poļu Zwiazek niewidomych".Šis projekts ir turpinājums no pirmā projekta, kā arī starp Polijas un Ukrainas Neredzīgo biedrības sadarbības aktivitātēm.Šajā projektā mēs...
" Darba gadatirgus " 27. oktobrī, 1. decembrī
22.10.2009 | 
Tūlkoja:Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Dārgie jaunieši! Projekts:"Ikvienam ir tiesības uz darbu: partnerība, lai uzlabotu nodarbinātības iespējas jauniešiem ar īpašām vajadzībām" sabiedrība "Zaļais krusts" organizē "darba gadatirgu" kopā ar Ļvovas reģionālo...
Zinātniski-praktiskais seminārs "Galvenie cēloņi atmežošana un mežu degradācija Ukrainā "(Kosivas pilsētā)
10.10.2009 | 
Tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2009. gadā no 20 -22. septembrim Kosivas pilsētā notika Zinātniski-praktiskais seminārs "Galvenie cēloņi atmežošana un mežu degradācija Ukrainā "ar meža globālo koalīciju,Somijas ārlietu ministrija un...
Pirmās dienas apmācībā "Profesionālā orientācija Jaunatnei ar invaliditāti"
15.09.2009 | 
Tūlkoja :Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 17-18 septembris 2009.gads projekta ietvaros "Ikvienam ir tiesības uz darbu: partnerība, lai uzlabotunodarbinātības iespējas jauniešiem ar īpašām vajadzībām" -bija pirmā diena apmācībā "Profesionālās orientācija jaunatne...
Koordinācijas padome un vienas dienas apmācības seminārs - treniņš
20.08.2009 | 
Tūlkoja :Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 27. jūlijā no 2009 gada līdz 2011. gadam. Koordinācijas padome un vienu dienu (četru stundu) apmācību seminārs priekš koordinācijas padomes locekļiem par tēmu", izveidojot civilās...
Apaļais galds ar darba devējiem Ļvovas pilsētas nodarbinātības centrā
01.08.2009 | 
  Tūlkoja :Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 31 jūlijs 2009 gads - 10 gadam bija Apaļā galda diskusija ar darba devējiem Ļvovas pilsētas nodarbinātības centrs, st. Princese Olga, 122.Dalībnieki uzstājās ar šādām...
Treniņš "Proforientācija jauniešiem ar invaliditāti"
27.06.2009 | 
  Tūlkoja :Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Biedrība " Zaļais krusts " projekta ietvaros "Ikvienam ir tiesības uz darbu: partnerība, lai uzlabotu nodarbinātības iespējasjauniešiem ar invaliditāti,"organizē apmācības "Profesionālāsorientācijas jaunatnei ar invaliditāti" notika...
FIMANSĒJUMA TRŪKUMS TIEK PĀRNESTS, peldēšana uz Dņestras (Galičs - Zališiki)
01.06.2009 | 
Tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Projekta ietvaros "Pasaule apkārt tev" ar atbalstu, Valsts ekoloģiskais Ukrainas centrs Bukovina filiāle "Krona" ieplānota peldēšana uz Dņestras (Galičs - Zališiki). izjust praksē atpūšoties divu nedēļu...
© 2005-2022, Товариство "Зелений хрест"