Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)Čeština (Česká republika)Latvian
Товариство "Зелений хрест"
gcs-logo

Активний туризм та рекреація. Можливості реабілітації
Новини - Заходи

16 -20 липня Товариство "Зелений хрест" спільно з Національною Асамблєю Інвалідів України проводитиме Учбово-реабілітаційний табір для молоді з інвалідністю «Активний туризм та рекреація. Можливості реабілітації». В програмі заходу ознайомлення з можливостями відпочинку для неповносправних осіб на Прикарпатті, сплав по Дністру, теоретичні та практичні заняття з таборування в природних умовах для осіб з 1 та 2 групою інвалідності різних нозологій.

Учасники - 30 осіб, з усіх куточків України, 20 з яких з інвалідністю.

Сприяння в проведенні заходу надають: відділ туризму управління зовнішніх економічних зв'язків і туризму Івано-Франківської облдержадміністрації та Регіональний туристично-інформаційний центр м. Івано-Франківськ.

Відгуки


Мить, яка дорожча за життя.

Отримавши запрошення від ВГО «Національна асамблея інвалідів України» взяти участь в «Учбово-реабілітаційному таборі для молоді з інвалідністю «Активний туризм та рекреація» вирішили з чоловіком не втрачати такий шанс та поїхати в сусідню Івано-Франківську область аби взяти участь у сплаві по Дністровському каньйону. І хоч це було моєю мрією, мене не покидали сумніви. Чи здійсниться задумане? І як, я вперше буду спати декілька ночей в наметі?. Та, остаточно було вирішено – Ми їдемо!

В Івано-Франківську зустрілися з іншими учасниками табору. Люди були різні, з різних областей, різного віку та з різними нозологіями.

На засіданні «круглого столу» що відбувся в приміщенні регіонального центру туризму та інформації Івано-Франківської облдержадміністрації, нам розповіли про подібні заходи, що проводили минуло річ, та інші моменти пов’язані з туристичною галуззю в цьому регіоні.

Згодом ми поїхали автобусом до місця, де й розпочали захопливу подорож.. Було цікаво спостерігати, як учасники-новачки з зацікавленістю та інтригою готувалися до сплаву: задавали багато запитань інструкторам та знайомилися між собою. Страху майже не було. Проте не уявляла, як можна в інвалідному візку плисти по річці та ще й веслувати. Адже попервах гадала , що організатор пожартував коли на моє запитання : «Чи будуть віз очники гребти?», відповів : «Ну, а як же? Звичайно!». Тож з, веслами в руках з почуттям відповідальності ми плили тихим Дністровим плесом. Ті відчуття неможливо передати - щось неймовірне. Такої краси ще не бачила. Вода несла нас ніби в інший світ, в якому панує красота мир та спокій. На душі одразу стало тепло та затишно. Хотілося плакати і водночас сміятися від радості, що є така краса, яку створив Бог. Усі клопоти, тривоги та земні проблеми здавалося залишилися на березі, а ми пливли від них подалі. Уся техніка цивілізації – мобільні телефони, фотоапарати, інше залишились в автобусі; ми вільні та щасливі мали чудову можливість милуватися картинами природи. Так ми сплавлялися години три. Опісля причалили до берега, де на нас вже чекала смачна вечеря приготована на вогнищі. Згодом розгорнули намети та повсідалися біля багаття. Невимушені розмови та гарні пісні поєднали новоспечених друзів ще більше .

До другого дня готувалися серйозно, адже пливти треба було майже цілий день. Години на воді минали так швидко, що ми навіть того не помічали. Пропливаючи між селами, спостерігали з великою цікавістю як селяни прасували прали свої речі в річці, як доїли та мили корів. То було ніби в казці. А в тій казці за нами спостерігали та постійно нас контролювали лелеки, чаплі та журавлі, які були поруч впродовж усього нашого маршруту. Ми зупинялися для того, щоб попити води з джерельця та перекусити канапками, а потім рухалися далі. В човні було 9 учасників і усі - дружні та привітні. Відчуття, що ми вже давно знаємо один одного нас не залишало. Усю цю атмосферу в команді створив чудовий та унікальний організатор табору – Волошинський О.О., голова ГО «Товариство «Зелений хрест». В минулому Олександр працював в гірській рятувальній службі. Тому є справжнім фахівцем в своїй справі. Знаю сама, як це не просто організувати та провести захід, тому не могла надивуватися врівноваженості , терпінню та спокою пана Олександра, скажу чесно , що було спокійно і не страшно. У нього хотілося вчитися та брати приклад.

На третій день продовжуючи маршрут пан Олександр, кинув репліку, що за 1 кілометр до фінішу ми будемо пливти не в човні. Ніхто на це не звернув великої уваги, вже звикнувши до жартів командира, а коли човен зупинився та командир запропонував стрибати бажаючим за борт, не вагалася ні хвилини. Не було ніякого сумніву щодо мого рішення зануритися в воду і чим скоріше. До речі плавати я ніколи не вміла. Але, чи то спека, чи то рятівний жилет, який мене страхував спонукали покинути човен. Це була мить, дорожча за життя! Чи могла би колись подумати, що я, пересуваючись вже 17 років на інвалідному візку, зможу подолати все та відчути ту свободу , простір. Я у воді! Я пливу! І байдуже, що довелось купатися в одежі. За те вода прийняла мене дуже привітно. Тоді розуміла одне: завдяки рятівнику професіоналу змогла це зробити. Потім ще довго не могла вгамувати свої позитивні емоції розповідаючи, всім про те, як це було чудово.

Про Джуринський водоспад , який знаходиться в с.Нирків - урочищі «Червоне» Заліщіцкого району, Тернопільської області раніше я не чула. Не думала, що колись його побачу. На день четвертий усім табором на автобусі ми рушили до водоспаду, аби відчути прохолоду гірської води та насолодитися красою. Коли всі спустилися, нас троє на візках залишилися на горі. Ми чули шум спадаючої води та уявляли собі, як це виглядає. На жаль, дістатися ближче на наших візочках було майже не можливо. Але і це, мабуть заздалегідь було передбачено нашим керівником табору. Чоловік з щирим серцем не зміг позбавити нас шансу побачити унікальний водоспад , до якого з’їзжаються люди з усіх куточків нашої країни. На своїх плечах по черзі пан Олександр Волошинський виніс нас на гору, де було видно чарівну красу водограю. І то чи від страху висоти, чи від побаченого – переймало дух. Дуже хотілося поплюскатися та постояти, там внизу під водоспадом ,де було видно багато людей, які з висоти видавалися крихітними. Дякуємо тобі, Олександре,за таку можливість!

В табір поверталися втомлені, але задоволені. Ну, а смачний борщ, поданий на вечерю, на свіжому повітрі, біля річки ,був таким смачним, що хотілося просити рецепт.

Місце, де ми ночували останні дві ночі, знаходиться в с. Петрів . Поруч великий сад в якому ми збирали яблука та варили корисний натуральний компот.

Ввечері біля вогнища, усі дякували Богу за гарну погоду, що Він нам подарував на весь час перебування в таборі.

Ранок останнього дня виявився гамірним, так як в табір «завітали» корови, яких недалечко випасають селяни з с. Петрів. Цікаві корови заглядали в намети та здивовано «мукали». Мабуть обурювалися, що непрошені гості – туристи, зазіхнули на їх територію. І як не дивно, заспокоїв їх спів. Такий мелодійний, дзвінкий що пролунав над рікою та величезним берегом покритим деревами. Жінки, які наглядали за худобою, пояснили нам , що тільки завдяки співу корови заспокоюються та мирно жують травичку. Під мелодії українських пісень, невеличкий дощ, що почав накрапати з неба, нібито прощаючись з нами, уся наша велика родина зайняла місця в транспорті та вирушила до міста, на вокзал, а позаду залишався той незабутній світ. Край в якому живім? ми. Край , який створив для нас Господь, щоб ми пишалися та любили його.

Валентина Добридіна,

Представник Національної Асамблеї інвалідів України В Чернівецькому регіоні, Голова Чернівецької обласної ГО інвалідів-візочників «Лідер»,

Жителька м. Сторожинець, Людина з інвалідністю 1 гр.


СПЛАВ ПО ДНЕСТРУ, КАК НАИЛУЧШИЙ ПОДАРОК

Это впервые я попала на сплав по реке… Кажется, уже видела так много всего! Но это!.. В таком случае говорят: "Просто слов нет!" А же попробую их найти.

– Это – чудесный, наилучший, великолепный подарок от Бога! Полное единение с природой и ощущение истинного счастья от общения с друзьями! Незабываемые дни отдыха! Время, проведенное с пользой, и не только для себя! Для всех! Самая лучшая гармония! Самое лучшее душевное равновесие!

Сплав по Днестру родил новые мысли, навеял новые цели. И укрепил веру в то, что в трудную минуту всегда кто-то придет тебе на помощь. А это так ободряет!

Спасибо Национальной Ассамблее инвалидов Украины, общественной организации "Общество "Зеленый крест" (г. Львов) за их заботу о людях с инвалидностью. И новых щедрых подарков всем, кто делает добро!

С уважением,

Ольга Шкрупская, журналистка,

член ОО "Ассоль", г. Киев


«Маршрут доброти Івано-Франківщиною»

Саме таким маршрутом цьогорічними теплими липневими днями прямувала команда активних молодих людей з обмеженими фізичними можливостями. Учасники групи приїхали на Івано-Франківщину зі всіх куточків нашої держави. Зі сходу, з заходу, з півночі та з півдня приїхала чимала кількість людей, щоб пройти «маршрутом доброти», який проходив Дністровським каньйоном.

А почався наш похід з міста Івано-Франківськ, з ознайомлення з його культурними та архітектурними пам’ятками, традиціями та побутом.

Намилувавшись прекрасними краєвидами міста, ми вирушили на наш перший не довгий, але цікавий маршрут. Під час 4-годинного сплаву всі ми мали можливість ближче познайомитись один з одним. На першому привалі ми створили гарне наметове містечко, при «будівництві» якого відчувався справжній дух доброти та єдності людей. Кожен старався допомогти іншому чим міг: розкласти намет, принести води або просто підняти настрій жартом.

Наступного сонячного ранку ми знову прямували нашим маршрутом, який тривав близько восьми годин і закінчився в селі Долина. Під час сплаву ми ознайомились з культурою і побутом селян Івано-Франківщини. Найбільш вражаючим для мене було миття та доїння корів на річці, а також прання білизни в цій самій річці. Ліси обабіч Дністра неначе охороняли його від чогось поганого. Зграйки гусей та качок, що плавали по річці, насолоджувались теплими сонячними променями. Навколишня краса краю не тільки заспокоювала душу, але й надихала на творчі добрі справи. Вдихаєш чисте повітря, слухаєш музику природи з шуму ріки та лісу і розумієш, що ЖИТТЯ прекрасне, не зважаючи на всі наші труднощі чи негаразди.

Наступного ранку ми продовжили наш маршрут. Незабутні враження подарував похід на Джуринський водоспад в урочищі Червоне Тернопільської області. Купаючись під струменями кристально-чистої води, яка падає з висоти 16 метрів, ми отримали своєрідний гідромасаж. А ще вражало, що в цьому урочищі після випадання дощу всі стежки стають червоними, тобто глина змінює колір.

В сплаві брали участь люди з інвалідністю різних нозологій, але ніхто не відчував себе в чомусь обмеженим. Всі мали рівні можливості, всі відпочивали повноцінно: купались в річці і в Джуринському водоспаді, плавали на човні, готували їжу.

Хочеться щиро подякувати за організацію даного заходу НАІУ та ТОВ «Зелений хрест». І особлива вдячність «нашому Лесику» – Олександру Олександровичу Волошинському з «Зеленого хреста». Організувати човни – Лесик, перенести візочника – Лесик, додати оптимізму – теж Лесик. І так протягом всього часу перебування в таборі. Він показав себе як розумна, стримана та дуже толерантна особа – своєрідний «дух доброти», який знайшов до кожного учасника особистий підхід, зумів зрозуміти потреби та особливості кожної людини.

Проведення подібних заходів активно сприяє інтеграції людей з інвалідністю в суспільство, дає можливість обмінятись досвідом з подолання тих чи інших труднощів. Перебуваючи на таких заходах людина з інвалідністю відчуває себе повноцінною особистістю.

Василина Попович, учасниця сплаву, Ужгород

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 липня 2013, 15:52
 
Тренінг по ефективній комунікації та соціальному підприємництву
26.09.2021 | 
Насичено! Цікаво! Корисно! пройшов ознайомчий тур до міста Лева для активних представниць з ГО «ДАР» в рамках тренінгу по ефективній комунікації та соціальному підприємництву, який тривав з 20 по...
Тренінг «Соціальне підприємництво у сфері агротуризму»
29.08.2021 | 
23-28 серпня 2021р. м. Львів Туризм як форма підприємництва. Бізнес план у секторі сільського туризму. Тренінг відбувся згідно проекту Entrepreneurship in rural tourism sector for youth with disabilities 2/ ERTSYD2...
Молодіжний обмін молоді (18-29 років)
01.08.2021 | 
24-31 липня 2021 відбувся молодіжний обмін молоді (18-29 років) із сільської місцевості та власників з інвалідністю сільських пансіонатів (членів сімей) про важливість сталого, інклюзивного туризму, обмін успішними практиками сільського підприємництва. Учасники...
Тренінг «Підприємництво в сфері сільського туризму для осіб з інвалідністю"
14.07.2021 | 
7-12 липня 2021 року у Львівській області відбувся Тренінг «Підприємництво в сфері сільського туризму для осіб з інвалідністю" Учасниками стали місцеві активісти та представники громадських організацій, що працюють з особами...
Підхід, заснований на правах людини, у змісті та реалізації культурних політик в Україні
16.10.2020 | 
Аналітичний звіт за результатами проекту "Підхід, заснований на правах людини, у змісті та реалізації культурних політик в Україні", що реалізовувався протягом червня-жовтня 2020 року Регіональним благодійним фондом "Резонанс" за підтримки Українського культурного...
На Львівському телебаченні говоритимуть про майбутнє туризму та культури в умовах пандемії
14.10.2020 | 
Яка доля чекає на сфери культури та туризму на Львівщині в умовах посилення світової пандемії? Що можуть дати один одному для збільшення перспектив виживання культура та туризм у нових реаліях?...
Тренінг в Сєвєродонецьку. Проведення адвокаційних кампаній громадськими організаціями та ініціативними групами.
22.09.2020 | 
Проведення адвокаційних кампаній громадськими організаціями та ініціативними групами Дата та місце: 19-23 вересня 2020р., м. Сєвєродонецьк, готель Мир Учасники: місцеві активісти та представники громадських організацій, що працюють з особами з інвалідністю...
Тренінг в Сєвєродонецьку. Європейські молодіжні програми обмінів, навчання та волонтерства.
19.07.2020 | 
Тренінг 25-28 липня, Сєвєродонецьк Європейські молодіжні програми обмінів, навчання та волонтерства: умови участі; пошук партнерів; заповнення аплікаційних форм (Erasmus+, Solidarity Corp, Polish-German Youth office, German-Franch Youth office). Тренінг проводиться в рамках...
Проведення Ярмарку вакансій для осіб з інвалідністю
26.11.2019 | 
28 листопада 2019 року об 11.00 год. у приміщенні Львівського міського центру зайнятості, що за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122, розпочне роботу Ярмарок вакансій для осіб...
Реформа системи спеціальної освіти
26.11.2019 | 
Спотворене трактування реформування системи спеціальної освіти призводить до закриття Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Марії Покрови» №101. До обговорень можете долучитись на fb.com/deafua Час заснування школи глухонімих сягає 1828 р., коли невідомий...
Long-term EVS project in Foundation for Sustainable Development in Wroclaw!
07.10.2018 | 
Enjoy 12 months in beautiful Wroclaw working with people of all ages (kids, youth, and seniors) about sustainability, environment, culture and tolerance. If you wish to gain experience in education...
Не нужен нам берег Турецкий (Сплав по Дністру 2018)
16.08.2018 | 
Г.О. "Сфера милосердия" На территории Национального природного парка «Днестровский каньон» в Ивано-Франковске прошел учебный семинар «Организация рекреационно-реабилитационных программ для лиц с инвалидностью в природных условиях», который проводила Национальная Ассамблея людей с...
Сплав по Дністру - 2018
16.08.2018 | 
Оригінал статті fb:ShoniKvak В Івано-Франківськ (місто збору учасників сплаву) я приїхав прямо з Кривого рогу. Заходи відбувалися один за одним, тож я не мав часу поїхати в Ужгород. Приїхав в Івано-Франківськ...
Проведення Ярмарку вакансій для осіб з інвалідністю 21 червня 2018 року
19.06.2018 | 
21 червня 2018 року об 11.00 год. у Львівському міському центрі зайнятості (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122) відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю, організований Львівським міським центром...
We are calling for Interested Volunteers!
16.06.2017 | 
We are calling for Interested Volunteers! PROJECT INTRODUCTION Euroweek Program is an international language and leadership camp that aims to develop the English language skills of Polish students through informal education and...
Be healthy Europe
20.10.2016 | 
The booklet is the result of the training course "Be healthy Europe" which took place in Slavske, Ukraine in June 2016, 15th-25th. The project was funded by the Erasmus+...
ЖИТОМИРСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ - ІНТЕРНАТ оголошує набір на 2016-2017 навчальний рік
05.05.2016 | 
УМОВИ ПРИЙОМУ ДО ЖИТОМИРСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА - ІНТЕРНАТУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ НА 2016 - 2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ (БЕЗКОШТОВНО) До ВИЩОГО професійного училища -інтернату приймаються юнаки та...
Безоплатна правова допомога інвалідам
09.04.2016 | 
Відповідно до Закону України від 02.06.2011 № 3460-VI «Про безоплатну правову допомогу», наказів Міністерства юстиції України від 31.12.2014 № 287/7 «Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової...
Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю 25 листопада 2015 року
22.11.2015 | 
25 листопада 2015 року в приміщенні Львівського міського центру зайнятості за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122 відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю Початок об 11:00 год. На ярмарку вакансій...
Оголошується конкурс для закупівлі обладнання для активного туризму
18.11.2015 | 
Товариство «Зелений хрест» оголошує про відбір цінових пропозицій для закупівлі обладнання для активного туризму для проекту «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних осіб через туризм і культуру», IPBU.03.01.00-06-310/11-00,...
Оголошується конкурс для закупівлі обладнання для санітарно-технічного обслуговування транспортних засобів (автобусів) та причепа
18.11.2015 | 
Товариство «Зелений хрест» оголошує про відбір цінових пропозицій для закупівлі обладнання для санітарно-технічного обслуговування транспортних засобів (автобусів) та причепа для проекту «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних осіб через...
Запрошуємо волонтерів - регіональних журналістів та студентів львівських ВНЗ - до співпраці в рамках проекту «Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини».
26.08.2015 | 
galery/dron Редакція ІА "Варіанти" в партнерстві з фахівцями Товариства «Зелений хрест», кафедри нових медіа ЛНУ ім. І.Франка й Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА запрошує волонтерів - регіональних журналістів та...
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ПЛАНОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ТЕХНІКУМ-ІНТЕРНАТ ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ АБІТУРІЄНТІВ НА 2015-2016 РІК
20.07.2015 | 
ПРИЙОМ АБІТУРІЄНТІВ НА 2015-2016 РІК ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ: Бухгалтерський облік (системи АПК) на 1 і 2 курси денного відділення. Економіка підприємства (системи АПК) на 2 курс денного відділення. Соціальна...
Оголошується конкурс на надання послуг організації чотирьох навчальних візитів
22.06.2015 | 
Товариство «Зелений хрест» надсилає запит цінової пропозиції для надання послуг з організації чотирьох навчальних візитів українських учасників семінарів до Польщі за проектом «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних...
Шановні працівники музеїв та туристичних об’єктів Західних областей України!
15.04.2015 | 
Запрошуємо Вас взяти участь у 2-денному семінарі «Усунення архітектурних бар’єрів в туристичних об’єктах i пристосування їх для неповносправних осіб», що відбудеться у червні 2015 року поблизу Львова. В рамках семінару українські...
Запит цінової пропозиції для семінарів «Усунення архітектурних бар’єрів в туристичних об’єктах i пристосування їх для неповносправних осіб»
15.04.2015 | 
Товариство «Зелений хрест» надсилає запит цінової пропозиції для надання послуг з організації та проведення двох семінарів на тему «Усунення архітектурних бар’єрів в туристичних об’єктах i пристосування їх для неповносправних осіб»...
Шановні власники агроосель західних областей України!
09.04.2015 | 
Запрошуємо Вас взяти участь у 2-денному семінарі «Сільський зелений туризм для людей з інвалідністю», що відбудеться у червні 2015 року поблизу Львова. В рамках семінару українські та польські експерти поділяться...
Відкриті конкурсні торги на закупівлю комплекту транспортних засобів для перевезення людей з інвалідністю
09.04.2015 | 
Товариство «Зелений хрест» запрошує зацікавлених осіб до участі у відкритих конкурсних торгах на закупівлю комплекту транспортних засобів для перевезення людей з інвалідністю, а саме: двох автобусів, пристосованих до перевезення людей...
Оголошується запит цінової пропозиції для надання послуг з організації та проведення двох семінарів
08.04.2015 | 
Товариство «Зелений хрест» надсилає запит цінової пропозиції для надання послуг з організації та проведення двох семінарів на тему «Сільський – зелений туризм для осіб з інвалідністю» для проекту «Через кордони...
Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю 20 листопада 2014 року
16.11.2014 | 
20 листопада 2014 року об 11.00 год. у Львівському міському центрі зайнятості (м.Львів, вул.Княгині Ольги, 122) відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю, організований Львівським міським центром зайнятості спільно з...
Оголошується конкурс на надання послуг організації чотирьох навчальних візитів
01.10.2014 | 
Товариство «Зелений хрест» надсилає запит цінової пропозиції для надання послуг з організації чотирьох навчальних візитів українських учасників семінарів до Польщі за проектом «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних...
Анкети на участь у семінарах
27.08.2014 | 
Агротуризм для неповносправних Семінари відбудуться 11-12.09.2014 та 13-14.09.2014 Місце проведення – смт. Брюховичі, Львівська область Доступність туристичних споруд, закладів культури і послуг, які в них надаються, для людей з інвалідністю Семінари відбудуться 16-17.09.2014 та...
Оголошується конкурс для закупівлі обладнання
15.08.2014 | 
Оголошується конкурс про відбір цінових пропозицій для закупівлі обладнання для проекту «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних осіб через туризм і культуру», IPBU.03.01.00-06-310/11-00, що фінансується Європейською комісією в рамках...
Оголошується конкурс на надання послуг з організації та проведення семінарів «Сільський – зелений туризм для осіб з інвалідністю» для проекту «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних осіб через туризм і культуру»
25.07.2014 | 
Оголошується конкурс про відбір цінової пропозиції для надання послуг з організації та проведення двох семінарів на тему «Сільський – зелений туризм для осіб з інвалідністю» для проекту «Через кордони...
Оголошується конкурс на надання послуг з організації та проведення семінарів «Усунення архітектурних бар’єрів в туристичних об’єктах i пристосування їх для неповносправних осіб»
25.07.2014 | 
Оголошується конкурс про відбір цінової пропозиції для надання послуг з організації та проведення двох семінарів на тему «Усунення архітектурних бар’єрів в туристичних об’єктах i пристосування їх для неповносправних осіб»...
Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю 28 травня 2014 року
25.05.2014 | 
28 травня 2014 року об 11.00 год. у Львівському міському центрі зайнятості (м.Львів, вул.Княгині Ольги, 122) відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю, організований Львівським міським центром зайнятості спільно з...
Оголошується конкурс на розробку інтерактивної карти та путівника
03.03.2014 | 
Оголошується конкурс на розробку інтерактивної карти та путівника, що презентує перелік туристичних об’єктів, доступних для неповносправних на території Львівської області і міста Львова для проекту «Через кордони без бар’єрів –...
Оголошується конкурс на розробку сторінки
03.02.2014 | 
Оголошується конкурс на розробку та супровід підсторінки в рамках проекту „Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних осіб через туризм та культуру”, PBU/0310/11. Термін реалізації проекту 01.01.2014 – 31.12.2015 Вимоги до сторінки ...
Оголошується конкурс на посаду перекладача
25.11.2013 | 
Оголошується конкурс на посади в рамках проекту „Через кордони без бар’єрів” – інтеграція неповносправних осіб через туризм та культуру”. Термін реалізації проекту 01.01.2014 – 31.12.2015 Вимоги до посад Вимоги для посади перекладача...
Оголошується конкурс на посаду фахівця з тендерних закупівель
25.11.2013 | 
Оголошується конкурс на посади в рамках проекту „Через кордони без бар’єрів” – інтеграція неповносправних осіб через туризм та культуру”. Термін реалізації проекту 01.01.2014 – 31.12.2015 Вимоги до посад Вимоги для посади фахівця...
Оголошується конкурс на посаду координатора
25.11.2013 | 
Оголошується конкурс на посади в рамках проекту „Через кордони без бар’єрів” – інтеграція неповносправних осіб через туризм та культуру”. Термін реалізації проекту 01.01.2014 – 31.12.2015 Вимоги до посад Вимоги для посади координатора...
Оголошується конкурс на посаду фінансового менеджера
25.11.2013 | 
Оголошується конкурс на посади в рамках проекту „Через кордони без бар’єрів” – інтеграція неповносправних осіб через туризм та культуру”. Термін реалізації проекту 01.01.2014 – 31.12.2015 Вимоги до посад Вимоги для посади фінансового...
Оголошується конкурс на посаду асистента проекту
25.11.2013 | 
Оголошується конкурс на посади в рамках проекту „Через кордони без бар’єрів” – інтеграція неповносправних осіб через туризм та культуру”. Термін реалізації проекту 01.01.2014 – 31.12.2015 Вимоги до посад Вимоги для посади асистента...
Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю 20 листопада 2013 року
19.09.2013 | 
20 листопада 2013 року о 11.00 год. у Львівському міському центрі зайнятості (м.Львів, вул.Княгині Ольги,122) відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. У Ярмарку вакансій візьмуть участь представники понад 20 підприємств,...
Активний туризм та рекреація. Можливості реабілітації
11.07.2013 | 
16 -20 липня Товариство "Зелений хрест" спільно з Національною Асамблєю Інвалідів України проводитиме Учбово-реабілітаційний табір для молоді з інвалідністю «Активний туризм та рекреація. Можливості реабілітації». В програмі заходу ознайомлення з...
Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю 20 червня 2013 року
19.06.2013 | 
20 червня 2013 року в приміщенні Львівського міського центру зайнятості за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122 відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю Початок об 11:00 год На ярмарку вакансій Ви зможете: ознайомитися з...
РЕЗОЛЮЦІЯ науково-практичної конференції
22.04.2013 | 
РЕЗОЛЮЦІЯ науково-практичної конференції Рідкісні оселища (NATURA-2000) верхів’я басейну ріки Західний Буг у контексті створення екологічної мережі Львівщини: наукові засади їх дослідження та практичні результати інвентаризації 19-20 квітня 2013 р. Львів-Брюховичі Ідея збереження біорізноманіття як...
NGO report busts the myths of the Emissions Trading Scheme
15.04.2013 | 
Why it must be replaced with direct action to reduce greenhouse gas emissions Brussels, April 15th– The European Parliament votes tomorrow on the European Commission's proposal to backload 900 million...
Рідкісні оселища (NATURA-2000) верхів’я басейну ріки Західний Буг (науково-практична конференція)
12.04.2013 | 
Рідкісні оселища (NATURA-2000) верхів’я басейну ріки Західний Буг у контексті створення екологічної мережі Львівщини: наукові засади їх дослідження та практичні результати інвентаризації яка відбудеться 19-20 КВІТНЯ 2013 pоку в приміщенні ...
Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю 15 серпня 2012 року
26.07.2012 | 
15 серпня 2012 року в приміщенні Львівського міського центру зайнятості за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122 відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю Початок об 11:00 год На ярмарку вакансій Ви зможете: ознайомитися з...
Спільно розважаємось, співаємо й змагаємось
27.04.2012 | 
В школі-інтернаті для осіб з вадами зору 27 квітня відбувалась зустрічі-святкуванні. В актовому залі зібрались незрячі особи зі своїми приятелями-волонтерами і дружній атмосфері провели інтелектуальний конкурс з запитаннями...
Презентація відеосюжету «Стань приятелем»
26.04.2012 | 
26 квітня 2012 р. в рамках підсумкової прес-конференції відбулася презентація соціального фільму, створеного в рамках проекту «Допоможи іншому - СТАНЬ ПРИЯТЕЛЕМ», реалізованого Товариством «Зелений Хрест». Відеосюжет про стосунки в...
Лялька-мотанки з паперових серветок
25.04.2012 | 
На майстерці волонтери Олег та Соломія вчили інших волонтерів робити ляльки-мотанки з паперових серветок. Ця техніка виготовлення ляльок є цікавою тому, що при незначній допомозі волонтерів ляльки зможуть зробити і незрячі...
Екскурсії
27.03.2012 | 
Березень потішив приятелів приходом тепла до нашого міста і спільні зустрічі приятелів стали цікавішими. Вони ходили на екскурсії в чудо-поїзді де їм дуже сподобалося, бо на цій екскурсії всі...
День св. Валентина
29.02.2012 | 
В лютому приятельські пари спільно в приміщені школи інтернату святкували День св. Валентина: веселими конкурсами, вікторинами, даруванням один одному подарунків-сюрпризів… Друзі спільно організували після закінчення свята дискотеку з визначенням...
Різдвяні свята
28.01.2012 | 
В січні місяці учасники проекту «Допоможи іншому – СТАНЬ ПРИЯТЕЛЕМ» (приятелі з школи інтернату та волонтери учні з загально освітніх шкіл) мали спільні прогулянки у святковому центрі міста...
Не героїзм, а буденність.
01.01.2012 | 
Катерина ЛЕНЧИК Ранок. Всі мої відчуття говорять про те, що він вже настав: слух відчуває вранішнє щебетання пташок, обличчя гріє ще не дуже тепле проміння сонця, смак поглинає гірку гарячу каву,...
Поради
01.01.2012 | 
Стань ближче до свого незрячого приятеля З’ясуй, як приятелеві зручніше з тобою ходити - під руку, руку на плече… Спілкуйся легко та звично. Не сприймай приятеля через думку «мені тебе дуже...
Спільна зустріч Нового року
29.12.2011 | 
28 грудня 2011 року  приятелі - діти з вадами зору зі школи-інтернату, з запросили своїх волонтерів з проекту «Допоможи іншому – СТАНЬ ПРИЯТЕЛЕМ»  на своє Новорічне свято. Учні з педагогами...
Підготовка Новорічних свят
14.12.2011 | 
13 грудня 2011 року на традиційній зустрічі волонтерів було складено сценарії  Нового року, спільного для учасників проекту  «Допоможи іншому - СТАНЬ ПРИЯТЕЛЕМ». В рамках проекту Товариства Зелений Хрест буде підготовлено...
Ініціатива волонтерів щодо святкування Нового року
07.12.2011 | 
6 грудня відбулася зустріч зініційована волонтерами проекту «Допоможи іншому – СТАНЬ ПРИЯТЕЛЕМ» Товариства Зелений Хрест, на якій учасники запропонували організувати з своїми приятелями спільне святкування Нового року. На зустрічі було вирішено,...
Вислови (приятель, друг)
01.12.2011 | 
… Не забувай, ти завжди відповідаєш за тих, кого приручив. А. де Сент-Екзюпері Приховуючи істину від друзів, кому та відкриєшся? Козьма Прутков Краща насолода, найвища радість життя - відчувати себе потрібним людям....
Зустріч волонтерів
14.10.2011 | 
13 жовтня в приміщенні школи-інтернату №100 проведено зустріч волонтерів–приятелів для обговорення пропозицій і складання програми  проведення в листопаді Осіннього балу з неповносправними дітьми та молоддю....
Запрошуємо на святкування!
14.10.2011 | 
Запрошуємо! 19 жовтня 2011 р. у конференц-залі Палацу мистецтв святкування з нагоди 160-річниці Львівської школи-інтернату для незрячих осіб, яка є найстарішим в Україні спеціалізованим навчальним закладом і має давню та цікаву...
Тренінг для підготовки волонтерів
10.10.2011 | 
Після кількох ознайомчих зустрічей  6 жовтня 2011 р. проведено перший тренінгів для підготовки волонтерів–приятелів з метою ознайомлення їх із цілями, завданнями і заходами проекту «Стань приятелем» та формування здорової мотивації...
Право на працю
23.09.2011 | 
У Львівському міському центрі зайнятості відбувся День осіб з інвалідністю. В його рамках були проведені семінари для неповносправних осіб з правових та психологічних аспектів працевлаштування, а також семінари для працедавців...
Ярмарок вакансій для осіб з особливими потребами
23.09.2011 | 
22 вересня 2011 року у Львівському міському центрі зайнятості відбувся Ярмарок вакансій для осіб з особливими потребами. Повідомляє відділ інформаційної роботи з працедавцями Львівського міського центру зайнятості. Як зазначив директор Львівського...
У Львові відбувся Ярмарок вакансій для неповносправних
23.09.2011 | 
У Львівському міському центрі зайнятості відбувся Ярмарок вакансій для неповносправних. Про це повідомляє кореспондент Вголосу. За словами директора центру зайнятості Олега Рісного, Ярмарок відбувся у рамках Дня осіб з інвалідністю. Він розповів,...
Цьогоріч Львівський міський центр зайнятості працевлаштував 56 неповносправних
22.09.2011 | 
Цьогоріч Львівський міський центр зайнятості працевлаштував 56 осіб з обмеженими можливостями. Про це повідомив директор Центру зайнятості Олег Рісний під час прес-конференції сьогодні. Він розповів, що від початку року послугами Львівського...
Мета. та заплановані заходи. "Стань приятелем"
05.09.2011 | 
Метою проекту «Стань приятелем», який втілює Товариство «Зелений Хрест», є інтеграція слабозорих і незрячих учнів випускних класів Львівської  школи-інтернату №100, а також дітей і молоді з вродженими порушеннями опорно-рухового апарату,...
Зустріч з батьками неповносправних дітей та молоді
28.08.2011 | 
27.08.2011 - У приміщенні громадської організації МСОК «Дивосил–здоров’я» за адресою вул. Грінченка,4 для ознайомлення із метою, завданнями і заходами проекту Товариства Зелений Хрест «Стань приятелем» проведено зустріч із батьками неповносправних...
Стань приятелем
15.08.2011 | 
У 7 містах України – Львів, Самбір, Дрогобич, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород і Мукачево  -  стартували  соціальні проекти для втілення впродовж 2011-2012 рр.  голландської  моделі  «приятель»,  яка  передбачає  зниження соціальної ізоляції...
Підготовлено дослідження умов забезпечення легальності походження деревини в Україні
09.06.2011 | 
Підготовлено дослідження умов забезпечення легальності походження деревини в Україні (до розробки практичного керівництва з підтвердження легальності деревини) В рамках реалізації Програми ENPI-FLEG в Україні консультантом Світового банку В.Ф.Сторожуком було підготовлено дослідження...
Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю
09.06.2011 | 
У Львівському центрі зайнятості пройде ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю 15 червня 2011 року в приміщенні Львівського міського центру зайнятості (вул.. Кн. Ольги 122) відбудуться заходи спрямовані на покращення зайнятості...
Сільський зелений туризм для осіб з інвалідністю в АР Крим
13.05.2011 | 
Краківський сільськогосподарський університет (Краків, Польща) спільно з Товариством «Зелений хрест» (Львів) в рамках проекту ”Підтримка активізації неповносправних мешканців українських сіл з ціллю покращення якості їх життя через розвиток сільського...
Триває інтенсивне спілкування між експертами IUCN країн програми ENPI FLEG
17.04.2011 | 
Триває інтенсивне спілкування між експертами IUCN країн програми ENPI FLEG в рамках виконання порівняльного дослідження "Економічний та соціальний вплив неефективного, несталого ведення лісововго господарсттва і незаконні рубки. Порівняльний...
Українські експерти взяли участь у конференції Програми ENPI-FLEG в Азербайджані
09.04.2011 | 
Експерти Товариства «Зелений Хрест» Ігор Соловій, Оксана Геник та Мар’яна Мельникович у рамках виконання порівняльного соціально-економічного дослідження в шести країнах Програми ENPI-FLEG (Вірменія, Азербайджан, Грузія, Молдова,...
Львів – Крим: нові виклики для неурядових організацій в питаннях інклюзії дітей з неповносправністю
04.02.2011 | 
Львів – Крим: нові виклики для неурядових організацій в питаннях інклюзії дітей з неповносправністю Товариство «Зелений Хрест» спільно з Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» розпочали проект...
Семінар «Сільський-зелений туризм для осіб з інвалідністю»
01.02.2011 | 
Семінар «Сільський-зелений туризм для осіб з інвалідністю» в рамках проекту «Село для всіх» фінансованого Фондом Скан передбачатиме 2 тематичні блоки: Організація сільського зеленого туризму Вступ. Основні визначення. Ресурси: – Природні,...
Міжнародна науково-практична конференція 2-3 грудня 2010 року, м. Львів
10.11.2010 | 
Міжнародна науково-практична конференція 2-3 грудня 2010 року, м. Львів. Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції "Еколого-економічні та соціальні проблеми неефективних і...
Шляхи налагодження співпраці влади, бізнесу та громадськості у веденні сталого лісового господарства на місцевому рівні
10.09.2010 | 
22 вересня 2010 року Товариство «Зелений Хрест» у м. Старий Самбір в приміщенні Старосамбірської районної ради проводить круглий стіл „Шляхи налагодження співпраці влади, бізнесу та громадськості у веденні сталого лісового...
1 липня 2010 р. — відбувся «Ярмарок вакансій для осіб з особливими потребами» в якому прийняло участь 8 працедавців
02.07.2010 | 
1 липня 2010 р. - Товариство «Зелений Хрест» спільно з Львівським обласним молодіжним центром праці організувало «Ярмарок вакансій для осіб з особливими потребами» в рамках проекту: «Кожен має право на...
Ярмарок вакансій для осіб з особливими потребами
22.06.2010 | 
1 липня 2010 р. - Товариство «Зелений Хрест» спільно з Львівським обласним молодіжним центром праці організовує «Ярмарок вакансій для осіб з особливими потребами» в рамках проекту: «Кожен має право на...
Екологічна акція. Прибирання відпочинкової зони Брюховицького лісу
16.06.2010 | 
19.06.2010 з 10:00 Товариство «Зелений хрест» разом з Львівським оффроуд клубом - LVIV 4x4 проводитиме очищення відпочинкової зони Брюховицького лісу. Зустріч біля повороту з Замарстинівської на Збиранку....
Раціоналізація процедур легального доступу місцевого населення та малого бізнесу до лісових ресурсів
31.05.2010 | 
Науково-практичний семінар "Раціоналізація процедур легального доступу місцевого населення та малого бізнесу до лісових ресурсів" Товариство «Зелений Хрест» запрошує представників державних і неурядових організацій та підприємницьких структур, які зацікавлені у вдосконаленні чинних...
3 червня 2010 року о 10 год: «Ярмарка вакансій для осіб з особливими потребами»
10.05.2010 | 
Товариство «Зелений Хрест» спільно з Львівським міським центром зайнятості організовує «Ярмарку вакансій для осіб з особливими потребами». Захід відбудеться в рамках проекту: «Кожен має право на працю: Партнерства задля покращення...
Тренінг для роботодавців
05.05.2010 | 
19 травня 2010 року о 10 год в рамках проекту: „Кожен має право на працю: Партнерства задля покращення можливостей для зайнятості молоді з особливими потребами”, за фінансової підтримки Фонду Східна...
Громадські слухання, засідання.
30.04.2010 | 
1 червня 2010 р. – засідання сільської ради у Сороках – Львівських – громадські слухання. 3 червня 2010 р. – засідання районної ради у Пустомитах – громадські слухання. 7 червня 2010 р....
Науково-практичний семінар «Актуальні проблеми у сфері легального доступу до деревени »
23.04.2010 | 
Науково-практичний семінар «Актуальні проблеми у сфері легального доступу місцевого населення та малого бізнесу до деревени та інших лісових ресурсів» (м. Львів) Науково-практичний семінар «Актуальні проблеми у сфері легального доступу місцевого населення...
«Лідерство, створення команди і внутрішня комунікація в організації»
04.03.2010 | 
3-4 березня 2010 року о 10 год Товариство «Зелений Хрест» провело ще один двохденний тренінг на тему: «Лідерство, створення команди і внутрішня комунікація в організації». Тренінг був спрямований на осіб, що...
«Психологічні аспекти працевлаштування осіб з інвалідністю»
02.03.2010 | 
2 березня 2010 року о 11 год. у приміщенні Львівського міського центру зайнятості Товариством «Зелений Хрест» було організовано тренінг на тему: «Психологічні аспекти працевлаштування осіб з інвалідністю». Це був одноденний тренінг,...
«Управління проектами»
25.02.2010 | 
25 – 26 лютого 2010 року о 10 год Товариство «Зелений Хрест» приміщенні Львівського міського центру зайнятості організувало двохденний тренінг для представників громадських організацій на тему : «Управління проектами». Тренінг мав...
1 січня 2010 р. вдруге розпочався піврічний проект в Лвівському товаристві «Зелений Хрест».
01.01.2010 | 
Так як і попереднього разу, нас туди висилає «Polski związek niewidomych”. Метою даного проекту є продовження видів діяльності першого проекту, а також співпраця між польським і українським товариством сліпих. В рамках даного...
«Ярмарки вакансій» 27 жовтня, 1 грудня
22.10.2009 | 
Шановна молодь! В рамках проекту: „Кожен має право на працю: партнерство задля покращення можливостей для зайнятості молоді з особливими потребами”, Товариство «Зелений Хрест» організовує «Ярмарки вакансій» спільно із Львівським обласним...
Науково-практичний семінар «Основні причини знеліснення та деградації лісів в Україні» (м. Косів)
10.10.2009 | 
20 -22 вересня 2009 року в м. Косів проведено науково-практичний семінар «Основні причини знеліснення та деградації лісів в Україні» за підтримки: Глобальної лісової коаліції, Міністерства закордонних справ Фінляндії, Міністерства закордонних...
Перші дні тренінгу „Профорієнтація молоді з інвалідністю”
15.09.2009 | 
17 - 18 вересня 2009р. в рамках проекту „Кожен має право на працю: партнерства задля покращення можливостей для зайнятості молоді з особливими потребами” — відбулися перші дні...
Координаційна рада та одноденний семінар-тренінг
20.08.2009 | 
27 серпня 2009 року о 11 год відбулась Координаційна рада та одноденний (чотиригодинний) семінар-тренінг для членів Координаційної ради на тему: „Шляхи налагодження громадянського (соціального) партнерства заради покращення можливостей працевлаштування вразливих...
Круглий стіл з роботодавцями у Львівському міському центрі зайнятості
01.08.2009 | 
31 липня 2009 року о 10 год був проведений Круглий стіл з роботодавцями у Львівському міському центрі зайнятості, вул. Княгині Ольги, 122. Учасники даного заходу виступили на такі теми: „Профорієнтація...
Тренінг „Профорієнтація молоді з інвалідністю”
27.06.2009 | 
Товариство „Зелений хрест” в рамках проекту „Кожен має право на працю: партнерство задля покращення можливостей для зайнятості молоді з особливими потребами”, організувало тренінг „Профорієнтація молоді з інвалідністю”, який відбувся у...
ЧЕРЕЗ ВІДСУТНІСТЬ ФІНАНСУВАННЯ ПЕРЕНОСЯТЬСЯ Сплави по Дністру (Галич - Заліщики)
01.06.2009 | 
В рамках проекту «Світ навколо тебе» за підтримки ВБФ «Крона» заплановано проведення сплавів по Дністру (Галич - Заліщики). Відчути на практиці принади активного відпочинку під час двох тижневих сплавів по Дністру...
© 2005-2023, Товариство "Зелений хрест"