Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)Čeština (Česká republika)Latvian
Товариство "Зелений хрест"
gcs-logo

Проект: Працевлаштування для неповносправних

Цей проект дає особливі та унікальні можливості для всіх що беруть у ньому участь. Поділяючи досвід неформальної освіти, польські волонтери і українська молодь візьме участь у повсякденній роботі НУО, отримає не тільки практичні знання про різні аспекти діяльності НУО, в волонтерській діяльності, але також отримати міжкультурний досвід і шанс розвиватися як особистість. Волонтер також буде можливість порівняти становище неповносправних молодих людей у своїй власній країні і України і, можливо, дати пропозиції щодо поліпшення майбутніх проектів. Буде також місце і можливість запропонувати і започаткувати нові ініціативи за підтримки волонтерів Зелениого Хреста і після повернення додому. Польські волонтери будуть ділитися своїм досвідом з іншими молодими людьми, особливо з тими, хто мають особливі потреби.

Тренінг у Славському

23-27 листопада 2013 відбувся Тренінг для волонтерів EVS у Славському. Ми зустріли групу з 14 учасників з двома тренерами Маріша (з Білорусі) і Наталія (з Росії). Представники Європейської добровільної служби були люди з Португалії, Іспанії, Німеччини, Болгарії, Литви, Австрії, Туреччини, та Польщі.

Це була хороша можливість отримати цінну інформацію про права та обов'язки, щодо приймаючої організації, відряджуючої організації і самих добровольців.

Такі зустрічі є прекрасною можливістю для обміну ідеями між собою та наявного досвіду, які можуть бути використані під час волонтерства. Формальні зустрічі дали можливість познайомитися з філософією EVS, групове завдання, сприяли інтеграції учасників між собою.

ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ учасникам, тренерам і організатору.

Останнє оновлення на Середа, 25 травня 2016, 04:41
 
© 2005-2023, Товариство "Зелений хрест"