Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)Čeština (Česká republika)Latvian
Товариство "Зелений хрест"
gcs-logo

"Екологічна освіта для неповносправних дітей"

лекції, походи по зеленим та заповідним зонам Західної України та очистка території від побутового сміття по маршрутам походів (для дітей з вадами зору).
( 2002 р., ЕЦ-Київ )

Фінансування
егіональний Екологічний Центр “ ЕЦ-Київ”

Період проведення
грудень 2001 - листопад 2002

Місце проведення
м. Львів

Мета проекту
Екологічна просвіта неповносправних дітей Львівщини (незрячих з Львівської спецшколи-інтернату) шляхом проведення екоуроків і екологічних експедицій по заповідних зонах західного регіону України та залучення їх до практичних акцій.

Цільова група
80 дітей зі шкіли інтернату для незрячих дітей, 30 вчителів

Опис
Проводились походи по парках та лісопарках Львова: ландшафтний парк “Високий Замок”, регіональний ландшафтний парк “Знесіння”, лісопарк та історичний музей народної архітектури “Шевченківський гай”, парки “Стрийський” та ім. Б. Хмельницького.

Під час проведення екологічних експедицій по заповідних об’єктах Заходу України незрячі діти залучалися до практичних акцій із оздоровлення природних ландшафтів ( розчищення та окультурення природних джерел, посадка саджанців лісових культур).

У кінці виконання проекту проводилась екологічна олімпіада за матеріалами проведених екозанять та навичок набутих під час екологічних експедицій по заповідних територіях заходу України.

Завершальним акордом в проведені проекту було проведення дводенного семінару для 50 представників громадських організацій та вчителів спецшкіл-інтернатів України по передачі досвіду та специфіки екологічної просвіти для неповносправних дітей. Лекторами в проекті були викладачі Львівського Лісотехнічного університету та Львівського Державного університету ім. Івана Франка.

В результаті виконання річної програми екологічної просвіти навички та знання з природоохоронної справи отримало 80 дітей з шкіл-інтернатів для незрячих.

 
© 2005-2023, Товариство "Зелений хрест"