Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)Čeština (Česká republika)Latvian
Товариство "Зелений хрест"
gcs-logo

Проект: Європа для сільської молоді

"Європа для сільської молоді" це 11 денний багатосторонній молодіжний обмін для 24 учасників (з меншими можливостями) з сільської місцевості і 8 молодіжних лідерів з України, Латвії, Польщі, Словаччини, Грузії та Молдови. Обмін проходив у Львові, Україна з 14 по 26 серпня 2013 року.

Молодь в дії Підтримано програмою Єврорпейської Комісії «Молодь в дії»

Метою проекту було вивчення різних способів зробити екологічно чистий вибір членів молодіжних організацій та сільських громад або, іншими словами: велика інтеграція, великий відпочинок, великий міжкультурний і еко-час навчання. Це прекрасна можливість для молодих людей з меншими можливостями з сільської місцевості, щоб випробувати різні форми бути активним. Способи досліджувати світ і зустріти людей із зарубіжних країн в перший раз у своєму житті. Розвивати свій інтерес до історії, природи, культури, фотографії. Перетнути стереотипи щодо інших культур та неповносправності. Все було зплановано відповідно до експериментальної педагогіки з залученням "голови, серця і рук".

У ході реалізації проекту, учасники проходили семінари з національних ремесел, фотосемінар. Позачергово досліджували історію та культуру через гру «місто». Проводили активно час на тренуванні з виживання в наметах, сплаву по ріці і в нічних лісових іграх.

Проект був сповнений міжкультурного навчання по неофіційній бесіді, багато групової роботи, навчання один одного культур на мистецьких програмах та міжкультурних вечорах (підготовлених групами), а також, перебуваючи з неповносправними учасниками.

Презентації учасників проекту

pdf Camping and rafting (4.4 MB)
pdf Camping. Georgian group (1.6 MB)
pdf City Lviv (3 MB)
pdf Lviv (3 MB)
pdf Let's discover Lviv (3.4 MB)
pdf Rafting (3.1 MB)
pdf St.Georg church (2 MB)
pdf Village game (1.7 MB)
pdf Village quest (2.6 MB)

Нижче наводимо фотоальбом, в цілях сприяння активному способу інтеграції груп як приклад знаходження радості і щастя від різних видів діяльності для всіх.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 лютого 2014, 13:02
 
© 2005-2023, Товариство "Зелений хрест"