Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)Čeština (Česká republika)Latvian
Товариство "Зелений хрест"
gcs-logo

Сприяння в працевлаштуванні випускників з інвалідністю вищих навчальних закладів м. Львова

Сприяння в працевлаштуванні випускників з інвалідністю вищих навчальних закладів м. Львова

Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Метою проекту є сприяння працевлаштуванню молодих фахівців з інвалідністю через створення системи підготовки випускників вузів до активних форм пошуку роботи та підготовки роботодавців до прийому на роботу молодих працівників з інвалідністю.

У рамках проекту заплановано розширення існуючої бази даних неповносправних осіб з їх кваліфікацією та бажаним місцем праці для ефективного задоволення потреб працедавців; проведення тренінгової програми та консультацій практиків (юридичних, психологічних), а також організація практичних заходів з працевлаштування неповносправних осіб (співбесіди, ярмарки вакансій тощо).

У результаті реалізації проекту передбачається працевлаштування не менше 20 неповносправних осіб; налагодження ефективної системи обміну інформацією про неповносправних випускників –кандидатів на роботу поміж роботодавцями через систему соціального партнерства; створення нових сталих партнерств між структурами, що сприяють працевлаштуванню неповносправних осіб, та ВУЗами м. Львова.

Last Updated on Thursday, 14 November 2013 11:46
 
© 2005-2023, Товариство "Зелений хрест"