Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)Čeština (Česká republika)Latvian
Товариство "Зелений хрест"
gcs-logo

Використання методів виживання в роботі з сільською молоддю

Youth in Action Programme Завдяки підтримці програми «Молодь в дії» Європейської комісії, 24 учасники з 9 країн - України, Польщі, Грузії, Молдови, Франції, Німеччини, Болгарії, Азербайджан і Словаччина взяли участь у 8 денному тренінгу з багатосторонньої підготовки в межах проекту "Використання методів виживання в роботі з сільською молоддю" . Перша частина проекту проходила під Львовом , а друга частина була в польових умовах на території Національног приро́дного парку «Дністро́вський каньйо́н». Тренінг відбувався в період з 24 червня по 3 липня 2014 року в Україні.

Основна мета проекту полягала в тому, щоб розповісти, які прості методи виживання ми не знаємо та не використовуємо. Пояснити на прикладах, як молодіжні працівники можуть використовувати їх в роботі з сільською молоддю особливо в міжнародних проектах.

В цілому сільська молодь краще підготовлена для виживання в природному середовищі, в порівнянні з молоддю з міст, так що проведений тренінг надав змогу показати можливості по роботі з молоддю у випадках коли в програмах пприймають участь представники міст та сіл. Основна мета цього проекту полягала у підготовці молодіжних лідерів, як організувати такий вид діяльності для молодих людей в природних умовах, як організувати табір, харчуваня учасників та їх безпека. Ознайомили з правилами гігієни, використанням місцевих природних ресурсів та методи взаємодії з місцевим населенням. В подальшому молодь, яка прийматиме участь в подібних міжнародних проектах зможе більш комфортно почувати себе в природніх умовах та навчиться взаємодіяти в групах.

Last Updated on Friday, 27 February 2015 12:20
 
© 2005-2023, Товариство "Зелений хрест"