Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)Čeština (Česká republika)Latvian
Товариство "Зелений хрест"
gcs-logo

«Світ навколо тебе»

Фотогалерея
- Семінар «Доступність туристичних та спортивних споруд і послуг для людей з інвалідністю» м. Київ

- Семінар «Доступність туристичних та спортивних споруд і послуг для людей з інвалідністю» м. Харків
Фінансування
Фінансова підтримка: благодійний фонд «Крона»

Термін дії
серпень 2008 - липенеь 2009

Мета проекту
Метою даного проекту є покращення доступу неповносправних дітей до туризму та активного відпочинку і сприяння їм у відкритті світу поза межами власної квартири чи лікувального закладу, поширення ідеї активного відпочинку та туризму для неповносправних дітей через проведення 6 дводенних семінарів в різних обласних центрах України , постійного консультування та проведення двох демонстраційних тижневих сплавів по ріці Дністер для неповносправних дітей з батьками.

Цільова група
Цільовою групою проекту є неповносправні особи та їх батьки чи опікуни, а також організації які надають послуги в сфері відпочинку та туризму.

В зв’язку з тим, що проект передбачає проведення 5 виїзних семінарів в інших обласних центрах отримати інформації з «перших рук» зможуть 100 учасників семінарів.

Сплави по Дністру (Галич - Заліщики)

Відчути на практиці принади активного відпочинку під час двох тижневих сплавів по Дністру зможуть 40 осіб (неповносправні діти та молодь віком 10-16 років з супроводом)

28 червня - 4 липня
5 липня - 11 липня

тел.
(8-032) 243-13-72,
(8-032) 244-56-07

- Забезпечуємо спорядження та харчування.
- Супровід мікроавтобусом під час сплаву
- Транспорт до Галича і від Заліщик ЗА ВЛАСНИЙ РАХУНОК


Звіти

Звіт по проведених семінарах в Києві та Харкові

25-26 лютого у Києві відбувся семінар "Доступність туристичних та спортивних споруд і послуг для людей з інвалідністю". Партнерською організацією в Києві яка забезпечила проведення семінару був ВБФ незрячих інвалідів «Обличчям до істини» при сприянні Київської міської адміністрації. Партнерська організація забезпечила безкоштовну для нас оренду приміщення за адресою: майдан Незалежності 2, в приміщенні Федерації профспілок України, хоча звична ціна за години оренди цього залу складала 400 грн.

Учасниками семінару були представники громадських організацій та владних структур. Зокрема КМДА направило учасників з управління комунального господарства, туризму та курортів, управління по підготовці Євро 2012. Також були представники Дніпровської районної адміністрації, Національної асамблеї інвалідів України. Учасники семінару мали можливість отримати інформацію від тренерів та поділитись власним досвідом адаптації послуг і споруд для неповносправних осіб. Всі матеріали були роздані учасникам в електронному вигляді на DVD дисках.

Загалом участь в семінарі прийняло 22 особи, в тому і представник ВБФ «Крона»

27-28 лютого подібний семінар відбувся у Харкові. Партнером в організації семінару був Харківський міський центр реабілітації молодих інвалідів «Право вибору».

Семінар відбувався в центрі міста в залі прес-центру "Майдану Свободи" за адресою: пл. Свободи 8. Семінар проходив при активному сприянні Харківської міської ради. З боку влади участь в семінарі взяли заступник начальника управління з організації Євро 2012 та заступник директора департаменту транспорту і зв’язку. Була представник туристичного бізнесу та представники громадських організації.

Загалом участь в семінарі прийняло 20 осіб.

Репотажі про семінар відбулися на обласному телебаченні, обласному радіо, телеканалах Фора, Харківські вісті, радіо Єра, Агенції Харківських новин саме в харківських новинах і прямий 20 хвилинний ефір в програмі «Є така думка»

Last Updated on Monday, 27 September 2010 18:04
 
© 2005-2023, Товариство "Зелений хрест"