Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)Čeština (Česká republika)Latvian
Товариство "Зелений хрест"
gcs-logo

«Культура зближує нас»

Товариство «Зелений хрест» в серпні 2008 року реалізовуватиме спільно з Польським товариством глухих проект під назвою «Культура зближує нас»


Проект передбачає зустріч нечуючої молоді Польщі та України з художніми здібностями у Львові, Україна протягом 8 днів у серпні 2008 року. В загальному участь в проекті візьмуть 26 осіб, з них 20 молодих людей решта опікуни-перекладачі з мови жестів. Більшість учасників будуть нечуючі. Дана зустріч буде першою зустріччю молодих нечуючих Жежува та Львова в рамках програми Молодь в Дії. Ми плануємо познайомити молодих людей між собою та допомогти на початковому етапі порозумітися між собою з огляду на різницю в польській та українській мові жестів. Здорова молодь навчиться спілкуватися з нечуючими в рамках спільної діяльності, спільних спортивних змагань, інтеграційних забав та через мову малюнку. Окрім пізнання культури та традицій один одного молоді люди зможуть виразити свої відчуття та побачене у Львові через малюнки, кращі з яких будуть відібрані для створення польсько-українського календаря на 2009 рік.

Спільно з Товариством “Magnum Bonum” буде реалізовуватись проект «Разом до пізнання себе»

Проект передбачає інтеграційну зустріч польської та української неповносправної молоді на території Західної України. Спочатку буде 3 денна зустріч у Львові, а далі 5 денний спільний сплав по ріці Дністер територією Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської області. Основною ціллю проекту буде інтеграція неповносправних осіб та пізнавання один одного, навколишнього світу та себе через спільну діяльність під час групових занять у Львові та під час сплаву. Загальна кількість учасників проекту буде складати 24 особи, з них щонайменше 8 осіб будуть неповносправні, порівну з польської та української сторони. Під час проекту учасники зрозуміють культурні відмінності та знайдуть спільні риси, зможуть навчитись в міру власних можливостей розкладати намети, розводити багаття та готувати їжу, пізнають навколишню флору, фауну та геологічну структуру Дністровського каньйону. Навчаться працювати командою на кожному човні та відчують необхідність розуміти один одного з півслова та допомагати один одному.

 

Last Updated on Monday, 23 August 2010 16:54
 
© 2005-2023, Товариство "Зелений хрест"