Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)Čeština (Česká republika)Latvian
Товариство "Зелений хрест"
gcs-logo

Молодіжний обмін "Разом проти залежностям"

ERASMUS+ Молодіжний обмін "Разом проти залежностям", організованим Centrum Ksztaicenia i Wychowania Ochotniczych Hufcow Pracy w Tarnowie (15/04/2018 - 21/04/2018)

Разом проти залежностям

Обмінний проект був розроблений та впроваджений у співпраці з наступними партнерами: Centrum Kstatienija i Wychowania Ochotniczych Hufcdw Pracy Tamowie - Poland, та партнерами ГО "Товариство "Зелений Хрест""- Україна

Метою та конкретними цілями проекту були:

Проект є міждисциплінарним та багатогранним, і головним чином стосується розвитку міжкультурного діалогу, що підвищує ключові здібності та навички молоді, зміцнює зв'язки між установами, що працюють з молоддю, та покращує знання про проекти Європейського Союзу та ЄС.

Основні види діяльності:

Цілі проекту передбачають запобігання залежностей у молоді, запобігають дублюванню невідповідних соціальних поглядів, заохочують до активних дій, покращують мовні здібності учасників та посилюють міжкультурну освіту.

Головними досягненнями проекту були:

Проект допоміг подолати упередження, стереотипи, будувати відносини на основі взаєморозуміння та терпимості. Участь у семінарі допомогла набути навичок спілкування, дізнатися про історію та культуру країни-партнера.

Last Updated on Thursday, 07 June 2018 15:16
 
© 2005-2023, Товариство "Зелений хрест"