Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)Čeština (Česká republika)Latvian
Товариство "Зелений хрест"
gcs-logo

Я також можу організувати міжнародну зустріч

Youth in Action Programme 10-денний тренінг "Я також можу організувати міжнародну зустріч" були реалізований у місті Львові (Україна). В тренінгу прийняло участь 24 учасника і 4 тренера з України, Молдови, Польщі та Німеччини. Програма навчань була спрямована на формування компетенцій з організації міжнародних молодіжних заходів. Проект був співфінансований програмою «Молодь в дії» Європейського Союзу.

Навчальний курс був третім етапом масштабної ініціативи партнерських НУО з популяризації міжнародних молодіжних проектів в цільових країнах і готує групу лідерів до реалізації такого роду проектів. Попередні два 10-денних тренінги були організовані в Німеччині та Польщі, завдяки фінансовій підтримці Програми Польсько- Німецької співпраці молоді. Навчальний курс в Україні був спрямований на розвиток лідерських навичок при організації молодіжних проектів, особливо міжнародних молодіжних обмінів. Навчальні модулі були зосереджені на побудові команди, подоланні стереотипів та упереджень, практичні заняття з підготовки програми молодіжного обміну та її виконання а також звітності після реалізації проекту.

Тренери використовували широкий спектр неформальних методів навчання, в тому числі побудова команди, інтеграційних та мовних ігор, метод декриптажу, національних та інтеграційних танців, як один з методів роботи з групою, методів підведення підсумків, індивідуальних консультацій і т.д. Оснавна маса занять проходила через процес отрамання знань та навиків через практичне виконання завдань.

Last Updated on Friday, 27 February 2015 12:21
 
© 2005-2023, Товариство "Зелений хрест"